Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

We dwóch okradli dwa supermarkety


W czwartek 18 lipca br., na terenie dwóch supermarketów w Mławie, dwaj mężczyźni działając wspólnie dokonali kradzieży artykułów spożywczych, monopolowych i przemysłowych. Sprawcy to  60 – letni mieszkaniec woj. warmińsko – mazurskiego i 46- letni mieszkaniec woj. zachodniopomorskiego. Wartość ukradzionych towarów sklepy oszacowały na ponad 3 tys. zł. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Marshall
Gość
Marshall

To były delegacje, czy tournee?

Marshall
Gość
Marshall

Delegacja, czy tournee?

Sssddddd
Gość
Sssddddd

Raczej tournee