Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na Polnej dachowała Mazda


Wypadek na ulicy Polnej w Mławie. Osobowa Mazda, którą od strony ronda jechały dwie osoby, w pewnym momencie uderzyła w ogrodzenie jednej z posesji, niszcząc je doszczętnie. Na skutek uderzenia auto wywróciło się na bok.


Obydwaj mężczyźni jadący pojazdem oddalili się z miejsca zdarzenia, zanim zjawili się strażacy i karetka pogotowia. Nie wiadomo więc, czy odnieśli oni jakieś obrażenia.  Niedużo brakowało, a rozpędzone auto uderzyłoby w pracowników odbierających odpady od mieszkańców tej ulicy, którzy znajdowali się kilka metrów dalej, przy sąsiedniej posesji. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala teraz jego okoliczności.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Mlawiak
Gość
Mlawiak

Samochód kradziony to i uciekli

specjalista
Gość
specjalista

efekt cpania narkotykow

El Chapo
Gość
El Chapo

Nie koniecznie pijani. Taka teraz moda wśród cipek że lepiej uciec niż być twardy i zostać na miejscu, wziąć to na klatę. Później z ojcem przyjdą na komendę bo w szoku byli.

dzidek
Gość
dzidek

No to PANOWIE musieli byc niezle, nawaleni, skoro uciekli.