Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na operację Filipa zebrano ponad 6 tysięcy złotych


Podczas dwóch dni tegorocznego Summer City Festivalu w Mławie wolontariusze zbierali pieniądze na operację Filipa Prątnickiego – chłopca, który od urodzenia zmaga się z artrogrypozą.


Akcję wsparli również występujący w tych dniach na mławskiej scenie artyści: Weekend, Respect, Sensation, Jorrgus, Miasto Wewnętrzne, Smolasty, Daria Jaworska i Rudnik, Mezo oraz Kamil Bednarek, którzy zachęcali fanów do wpłacania datków do puszek. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać ponad sześć tysięcy złotych, co jest sporą sumą, jednakże do osiągnięcia celu – a celem jest, aby Filip mógł stanąć na nogi – brakuje jeszcze wiele. Szansą dla Filipa są dwie rozległe operacje nóg (bioder i kolan) w Paley European Institute. Cena jest jednak ogromna. Z początkowej kwoty 500 tys. złotych udało się już zebrać blisko 200 tysięcy, co stanowi lekko ponad 40 % kosztu operacji.

Zachęcamy Państwa do wsparcia i włączenia się w tę szczytną akcję. Wystarczy niewiele, aby podarować szczęście drugiej osobie. Pomóżmy Filipowi i jego rodzicom spełnić ich marzenie.

Zbiórka na stronie siepomaga: https://www.siepomaga.pl/pomagamy-filipowi

Strona Filipa na Facebooku: https://www.facebook.com/pomozfilipowi

Strona internetowa Filipa: http://postawfilipa.pl/

Darowizny na rzecz Filipa można przekazywać na konto:

Odbiorca
Fundacja Siepomaga
ul. Za Bramką 1
61-842 Poznań

Numer w Alior Banku
89 2490 0005 0000 4530 6240 7892
IBAN: PL SWIFT: ALBPPLPW

Tytułem
16830 Filip Prątnicki darowizna

red.

źródło i fot.: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x