Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mieszkaniec Mławy posiadał 200 tys. szt papierosów bez akcyzy. Kara nawet 3 lata więzienia


fot. ilustracyjne


We wtorek 16 lipca br. mławscy policjanci z Referatu Przestępczości Gospodarczej i Korupcji ujawnili nielegalną kontrabandę wartą ponad 200 tys. zł. Zatrzymali 29-letniego mężczyznę, mieszkańca Mławy, który posiadał wyroby tytoniowe bez wymaganej przepisami akcyzy.

Policjanci ujawnili w samochodzie, miejscu zamieszkania mężczyzny oraz w pomieszczeniach gospodarczych poza terenem Mławy, ogółem ponad 200 tys. sztuk pojedynczych papierosów. Działania policji pozwolą na wszczęcie postępowania realizowanego przez Prokuraturę Rejonową w Mławie. Grozi mu wysoka grzywna i do 3 lat więzienia.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x