Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Warcabiści z całego świata zagrali w Mławie. Mławscy poza podiumW piątek 12 lipca w Mławskiej Hali Sportowej miało miejsce uroczyste wręczenie nagród po zakończonym  XIX Międzynarodowym Turnieju Warcabowym POLSKA GRA – OPEN 2019.

Tego dnia podsumowano wyniki zmagań z kilku ostatnich dni. Turniej rozgrywano w kilku kategoriach. Jedną z nich była kategoria wiekowa „16”. Najwyższe miejsce na podium zajął pochodzący z Litwy Rokas Banevicius, który najlepszym okazał się także w kategorii „Open”.

Pierwsze miejsce w kategorii „60+” zajął reprezentant Łotwy Peteris Freidenfelds. Tuż za nim, na drugim miejscu znalazł się nasz rodak Mirosław Grabski, który z kolei  w kategorii „Niepełnosprawni ” stanął na najwyższym miejscu na podium.

W kategorii „Niepełnosprawni – kobiety” zdobywczynią pierwszej nagrody turnieju okazała się warcabistka z Litwy Jurate Jakstoniene. Trzy kolejne miejsca, w tym dwa na podium należały do zawodniczek z Polski. 

Celem zawodów była integracja niepełnosprawnych warcabistów z innymi uczestnikami turnieju o pełnej sprawności. Tego dnia wyłoniono zwycięzcę turnieju „Polska Gra -OPEN 2019”, natomiast zawodnicy niepełnosprawni walczyli o punkty w Pucharze Świata Niepełnosprawnych I.D.C.D. dla mężczyzn i kobiet.

Szczegółowe wyniki turnieju: http://polska-gra-open-2019.zzz.com.ua/

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x