Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Okradli szkołę w Szreńsku i ogród wystawowy w Mławie


Tym razem monitoring nie ochronił przed złodziejami, ale sam stał się ich łupem. Na początku lipca w Miączynie Małym  (gm. Szreńsk) z budynku Zespołu Placówek Oświatowych, nieznany sprawca dokonał kradzieży sprzętu monitorującego. Straty oszacowano na ponad 2 tys. zł.


13 lipca br. z terenu ogrodu wystawowego przy ul. Grzebskiego w Mławie, nieznany sprawca dokonał kradzieży elementów instalacji odwodnieniowej o łącznej wartości ponad 1500 zł.

Policja szuka sprawców kradzieży.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x