Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nawiązywała kontakty z mężczyznami podszywając się pod inną mieszkankę Mławy


il. Pixabay


Od kwietnia br., mieszkanka Mławy podszywała się na portalach społecznościowych, tj. Facebooku i Instagramie pod inną mieszkankę Mławy. Skopiowała fotografię z oryginalnego konta pokrzywdzonej i założyła inne konto, na którym umieściła tę fotografię jako właściciela. Następnie nawiązywała kontakt z nieznanymi dla pokrzywdzonej mężczyznami.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gwiazda
Gwiazda
4 lata temu

Kasia i te jej pomysły a później składa ze to ktoś pisze z jej konta ubaw dobrego psychiatrę proponuję

Obserwator
Obserwator
4 lata temu

Może to panna co pochodzi z Nosarzewa Nowego i bardzo lubi cudzych chłopów .

franciszek
franciszek
4 lata temu

no ale zgwałciła którego chopka bezrozumnego ??? gdie jest ZARZUT ??? samo zdjęcie to jak wzdęcie… to nie jest jeszcze kradzież tożsamości… co sugerujesz pismaku !!! co z tego że jakie zdjęcie publicznie dostępne kto se użył… avatarów billa clintona cy Donaldka tego cy tamtego multum a nawet dowolnego po zdjęciu po nazwisku i imieniu w gogle to multum zdjęć ci wywali wyszukiwarka w ogóle nie można nic konkretnego na dowolnego osobnika znaleźć i cza by multum roboty szerokiej wykonać a nie tylko że jakie zdjęcie kto użył i już w sezonie ogórkowym ty pismaku punkty se zbierasz lajki cy jakie inne gratyfikacyje jakiś coool je ?!!! do innych idiot chyba takie bzzdety wypisywanie się zajmujeta…aaaaaaaa to kpp muława…pardon !!! milicja a to przepraszam… milicja praw pieszych na chodnikach nie pilnują ani w sklepach co nasz depczom a spoko se fejsbuka oglondajom…

RODO
RODO
4 lata temu
Reply to  franciszek

Proponuje nie wypowiadać się w temacie o którym się nie ma pojęcia. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych jest to kradzież tożsamości. Proponuje nie żałować pieniędzy na dobrego prawnika, i powalczyć o odszkodowanie i to nie małe. Sprawa prosta i szybka do zasądzenia.

Sisi
Sisi
4 lata temu

Po złości z zazdrości?

Mlawiak
Mlawiak
4 lata temu

Dla kaski a głupie chłopy szli

ola
ola
4 lata temu

Proponuje ujawnić dane tej oszustki!!!

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x