Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzy szkielety zwierząt gospodarskich. Zdechły przez zaniedbanie?  


fot. ilustracyjne


12 lipca br. Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii w Przasnyszu, zgłosiła, że w oborze w jednym z gospodarstw rolnych w miejscowości Zaręby gm. Chorzele, ujawniła trzy szkielety zwierząt gospodarczych. Warunki i okoliczności mogą wskazywać na zaniedbania lub nieprawidłowe obchodzenie się z bydłem przez gospodarza. Przasnyska policja prowadzi dalsze postępowanie.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x