Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Fani motoryzacji mieli swoje „pięć minut”. Było co oglądać


Jednym z elementów tegorocznych Dni Mławy był organizowany po raz pierwszy Zlot Samochodów Tuningowanych „The Event Mławski Festival 13 lipca 2019”. Na mławskim rynku pojawiło się kilkadziesiąt podrasowanych w najróżniejszy sposób aut wielu marek wraz ze swoimi właścicielami z całej Polski.


Trzeba przyznać, że ten nowy element tegorocznego święta miasta cieszył się zainteresowaniem, tym bardziej, że każdy posiadacz auta miał okazję opowiedzieć o swoim niezwykłym pojeździe. Dodatkowo, takim elementem rywalizacji, była konkursowa ocena pojazdów w kilku kategoriach:

Najlepsze Auto – TOP1/2/3 Car
Najlepsza Felga – TOP1/2/3 Wheel
Najładniejsze Wnętrze – TOP1/2/3 Interior
Najgłośniejszy Wydech – TOP1/2/3 Exhaust
Najładniejsza Komora Silnika – TOP1/2/3 Engine Compartment

Właściciele najciekawszych trzech aut w każdej kategorii odebrali wyróżnienia – statuetki z rąk burmistrza Mławy oraz organizatora Adriana Nowakowskiego na scenie, przed sobotnimi koncertami na terenie MOSiR.

Debiut tej imprezy należy uznać za bardzo udany. Zabrakło może tylko pokazów driftu i palenia gumy, które często towarzyszą takim imprezom, choć z oczywistych względów takie elementy nie mogłyby się odbywać w centrum miasta.

red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
VWariaT
Gość
VWariaT

Bardzo fajny poziom! Adrian szacun za zorganizowanie eventu. Mam nadzieję, że stanie się on cykliczną imprezą. Pozdrowienia z czarnego Tourana d(-_-)b

Mlawiak
Gość
Mlawiak

BLONDYNA OPALALA SIE W SKARPETACH A TERAZ BUTY SLUBNE

miki
Gość
miki

gratuluje spostrzegawczości