Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mieli dragi dla siebie, czy na handel?


fot. ilustracyjne


W miniony weekend policjanci zatrzymali dwóch  mężczyzn posiadających niewielkie ilości środków odurzających, a w Krzywonosi odkryli pięć krzaków marihuany.

W piątek 12 lipca funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego wraz z dzielnicowymi z KPP w Mławie, zatrzymali 21-letniego mieszkańca Mławy, który posiadał środki odurzające w postaci amfetaminy i marihuany w ilości po jednej porcji handlowej. Jednocześnie mężczyzna udzielił narkotyki w postaci amfetaminy dwóm 16 – letnim małoletnim osobom.

W niedzielę 14 lipca, około godziny 18:30 policjanci zatrzymali na  ulicy PCK w Mławie, 21- letniego mieszkańca powiatu mławskiego, który posiadał wbrew przepisom ustawy środki odurzające w postaci marihuany w ilości jednej porcji handlowej.

W piątek, 12 lipca  w Krzywonosi (gm. Szydłowo), nieznany sprawca wbrew przepisom ustawy uprawiał marihuanę w ilości 5 szt. krzaków. Trwają czynności policji i prokuratury.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
4 lata temu

No rzeczywiście ilości przeogromne.

Mlawiak
Mlawiak
4 lata temu

A kogo to interesuje dla kogo oni to mieli? Nie ma ważniejszych tematów??

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x