Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kto był gwiazdą wieczoru pierwszego dnia Summer City Festival Mława? [fotorelacja]


Zespół Weekend zagrał dla mławskich fanów muzyki disco o godzinie 17-tej, a wieczorne show należało do białostockiej grupy Jorrgus. Dla niektórych to spore rozczarowanie, tym bardziej, że organizator – Miejski Dom Kultury w Mławie wcześniej zapowiadał, że gwiazdą wieczoru będzie właśnie Weekend. Na oficjalnych plakatach nie było godzinowego line up artystów, ta informacja pojawiła się w sieci bardzo późno i zupełnie nie była rozpropagowana przez organizatorów.

Trzeba jednak powiedzieć, że zarówno na koncercie Weekendu, jak i wieczornym graniu grupy Jorrgus publiczności nie brakowało, wszystkie przeboje były znane i wspólnie śpiewane. Oprócz wspomnianych już zespołów dla mławian zagrały też Respect, Sensation i Dawid Tavare. Zapraszamy na fotorelację z koncertów.

JK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

14
KOMENTARZE

avatar
1500
Magdalena
Gość
Magdalena

Jak to kto był gwiazdą? To nie wiecie: Sławomir

dzidek
Gość
dzidek

Tak Magdalena, zgadlas, esxefzie bylo go pelno, nie raz az do przesady, no ale coz taka jest jego rola z ktorej kozysta ponad miare, I czesto wystawia sie na posmiewisko.

Suweren
Gość
Suweren

Króluje muzyka narodowa, czyli Disco Polo. Do tego 500+, browarek i ma się elektorat. Prymitywizm osiągnął zenit. Az przykro na to patrzeć.

Ewka
Gość
Ewka

Wioseczka takie dziewuchy maja branie te 18 i 50

dzidek
Gość
dzidek

Ewka, no przeciesz, te dziewuchy z wioseczki, ktore z okazji DNI MLAWY na chwile, oderwaly SIE od prac w polu, tez chca uzywac, troche zycia.

Ferdek
Gość
Ferdek

Szukajcie aż znajdziecie…

Mlawiak
Gość
Mlawiak

TAM NIEJEDNA TAKA GWIAZDA Z ODKRYTYM PEPEM I RZESAMI I TIPSAMI PO GŁOWĘ !!!OCH TA MŁAWA zabawne

mławianin
Gość
mławianin

Ważne, że się sobie podobają. Jak to się mówi… każdy bill ma swój styl.

Janek
Gość
Janek

Najlepiej sie bawia ludzie przy muzyce disco polo. Nie tam jakis rock czy inne męczarnie. Widac po frekfencji. Sobota udana. Dobrze ze tego bednarka dali w niedziele bo to nic specjalnego.

Rodowity
Gość
Rodowity

Ogl te dni Mławy to jak narazie porażka, zamiast to co jest w niedzielę dać w sobotę to najlepszą imprezę dają w niedzielę. Gdzie uczestnicy imprezy idą na 6 do pracy i się przez to nie po bawią tak jak by chcieli, jedyna impreza jaka jest w Mławie przez cały rok i jeszcze stypa pierwszego dnia wyszła. Jestem za tym żeby w sobotę dawać takie gwiazdy jak są w ta niedzielę. Ps. Ogarnijcie lepszego dźwiękowca bo nie potrafi wy regulować dobrze kolumn i co chwila trzeszczy. Chyba jest po to żeby tylko jakiś dźwięk był i nic więcej.

Zobacz program imprez
Gość
Zobacz program imprez

Na tym różowym plakacie, który był w ostatnich dniach rozpowszechniany przez nasze władze, nie tylko brakuje godzin rozpoczęcia koncertów, ale sami wykonawcy są wymienieni w kolejności innej niż zaplanowane występy.

mławianka
Gość
mławianka

Weekend o 17.00? – to raczej gwiazda popołudnia 😉

Jarosław
Gość
Jarosław

Gwiazdą wieczoru była nastolatka w blond włosach, która za krzakami za kościołem zalatwiala potrzebe fizjologiczna dodatkowo wymiotowala. Brawo obyś dziś to pamiętała. Widzieli Cię sąsiedzi z dołu pozdrawiamy

dzidek
Gość
dzidek

Pewnie tej gwieździe, tak sie spodobalo, ze dziś wieczorem ponownie zawita, na imprezę, aby poprawic sobie nastrój, bo pewnie z wczorajszego dnia nic nie pamieta, dobrze Jarek ze jej przypomniałes.