Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
meblolux

Wypadek na „siódemce” za Mdzewem


Dziś kilka minut przed godziną 18-tą na krajowej „siódemce” pomiędzy Strzegowem a Mdzewem zderzyły się osobowe Honda i VW Golf, który po uderzeniu wpadł do rowu. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Trasa jest przejezdna, miejsce zdarzenia zabezpieczają dwa zastępy strażaków. Policja ustala okoliczności zdarzenia.red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
darko
Gość
darko

Wracałem tego dnia z nad morza, nie wiem co było tutaj przyczyną, ale idiotów za kółkiem nie brakuje nim dojechałem do korka (około 15 min), z powodowany ta kolizją, jakiś super kierowca z wielkim ego wcisnął mi się przed samą maskę byle dojechać 5 minut szybciej do domu, a ja chciałem tylko do jechać bezpiecznie.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jeżeli niema osób poszkodowanych to nie jest wypadek tylko kolizja.