Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
MrówkA Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pokaz tańca z ogniem w mławskim parku
Wczorajszy wieczór poprzedzający dzień nadania Mławie praw miejskich uświetnił pokaz tańca z ogniem w wykonaniu grupy tancerzy z Bartoszyc. W zapadającym zmierzchu tancerze zaprezentowali ciekawe układy, wykorzystując przy tym różnorodne przyrządy poczynając od klasycznych poi (przyrząd używany w tańcu – mała piłka) kijów, płonących wachlarzy czy hula-hop.

Zapraszamy na kilka chwil wspomnień utrwalonych w fotorelacji.

red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Uuu
Gość
Uuu

Bardzo fajny pokaz. Tylko szkoda że nie pomyślano o tym żeby zrobić to na jakimś podeście tak żeby każdy mógł zobaczyć.