Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Zderzenie samochodu osobowego z ciągnikiem pod Pawłowem


Do kolejnego dzisiaj wypadku doszło na drodze wojewódzkiej  544 na wysokości Pawłowa, gm. Szydłowo. Droga jest zablokowana. W wypadku została poszkodowana jedna osoba. Na miejsce zdarzenia leci śmigłowiec LPR.


red.


Zobacz także…

AKTUALIZACJA: Karambol na „siódemce”

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Darek
Gość
Darek

Najgorsze gdy kierowca ciągnika zaczyna oglądać się do tyłu z kabiny.
Znakiem tego będzie wykonywał jakiś manewr

Zbulwersowana
Gość
Zbulwersowana

To nie jest wina ciągnika. To miejsce jest ograniczone 50km/h a nikt się tam nie stosuje do tego ograniczenia. Wyjazd z Nosarzewa jest tragiczny tam nic nie widac!!!

Kierowca
Gość
Kierowca

Znak jest 70km/h, a nie 50…

z okolic
Gość
z okolic

Są tam dwa znaki najpierw ograniczenie do 70km/h, a kawałek dalej ostrzeżenie o skrzyżowaniu i ograniczenie już do 50km/h – niestety mało kto przestrzega tego ograniczenia. Mało tego, przed tą górką jadąc od strony N. Borowego notorycznie się zdarza, że kierowcy wyprzedzają na podwójnej ciągłej. Kolejne bardzo niebezpieczne miejsce w okolicach zjazdu na Pawłowo na wysokości lasu – zakręt, górka, podwójna ciągła. Tam też bardzo często kierowcy często jadą z duża prędkością i wyprzedzają przed lub na górce. Dodatkowo na tym odcinku pojawiają się przy drodze albo a niej leśne zwierzęta, łosie, sarny itd. Inna sprawa, w okolicach N. Borowego,… Czytaj więcej »

Mysliwiec
Gość
Mysliwiec

Widac ze Ty tez tam zapier….sz skoro 50 nie widziales

Anonimowo
Gość
Anonimowo

JEST 70 A ZARAZ PO PARU METRACH 50 PANIE KIEROWCO