Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zabawy z Maxem na Wólce


Trwa wakacyjny cykl organizowanych na szkolnych boiskach przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie gier i zabaw dla dzieci. Wczoraj projekt „Wakacje z Maxem”gościł na Wólce.


Dobra pogoda sprzyjała licznemu uczestnictwu w imprezie. Na chętnych czekały ciekawe stoiska przygotowane przez straż pożarną, policję czy bibliotekę. Przy innych punktach, którymi opiekowali się wolontariusze MOPS zagrać można było w różnorodne gry plenerowe. Nie zabrakło też sportowych emocji, jakie zawsze towarzyszą strzałom piłką do bramki.

Z sympatyczną maskotką MOPS – Maxem dzieci spotkać się mogą w kolejny czwartek 18 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Sportowej 1. Potem już tylko czeka wielki finał, który odbędzie się 25 lipca na terenie Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33 a. Wtedy również odbędzie się losowanie nagród dla uczestników „Wakacji z Maxem”.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x