Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
MrówkA Mława
Logo
meblolux

Szymon Wyrostek przewodniczącym zarządu Osiedla nr 15 Młodych


Szymon Wyrostek jednogłośnie został wybrany już po raz trzeci na przewodniczącego zarządu Osiedla Nr 15 Młodych. Wraz z nim do zarządu wybrani zostali Janina Kajcińska, Marcin Szymański, Antoni Wesołowski i Tomasz Wiącek.

Jolanta Karpińska podziękowania


Mieszkańcy Osiedla nr 15 Młodych jako ostatni wybierali swoich reprezentantów na kolejną kadencję. To jedno z najaktywniejszych osiedli w naszym  mieście i jak powiedział wiceprzewodniczący rady miasta Arkadiusz Dłubisz ma jednego z najbardziej operatywnych przewodniczących.

Zgodnie z porządkiem osiedlowego zebrania przewodniczący kończącego kadencję zarządu Szymon Wyrostek w formie prezentacji multimedialnej przedstawił sprawozdanie z pracy w mijającej kadencji. Przypomniał nie tylko te ważne dla mieszkańców inwestycje związane z infrastrukturą, ale również promocyjno – informacyjne, takie jak specjalnie wykonana tablica ogłoszeń czy fanpage Osiedla Młodych.

Wyrostek był jedynym kandydatem zgłoszonym z sali ubiegającym się o funkcję przewodniczącego zarządu. W tajnym głosowaniu otrzymał 43 głosy – czyli wszystkich głosujących.

„Zależało mi, żeby mieszkańcy pokazali miastu, że im zależy na sprawach osiedla – mówił nowy przewodniczący, dziękując wszystkim za przybycie i wybór.

Mieszkańcy postanowili, że podobnie jak w poprzedniej kadencji zarząd pozostanie pięcioosobowy. Do zarządu spośród piątki kandydatów wybrani zostali Janina Kajcińska, Marcin Szymański, Antoni Wesołowski i Tomasz Wiącek.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Szymek , super chłopak !

H.Okonska
Gość
H.Okonska

Honorata
Panie Szymonie serdecznie gratuluje.Zasluguje Pan na dalsze Zarzadzanie i szacunek mieszkanców
co w pełnii potwierdzilo się .

Marcin
Gość
Marcin

Szymon, naprawdę gratulacje, to prawda, bardzo dobry, aktywny i ugodowy człowiek

Janina
Gość
Janina

Brawo Panie Szymonie!

mławianka
Gość
mławianka

Nie rozumiem dlaczego ktoś minusuje czyjeś zadowolenie, czyjeś gratulacje – to jest po prostu śmieszna i zarazem żałosna reakcja.