Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szymon Wyrostek przewodniczącym zarządu Osiedla nr 15 Młodych


Szymon Wyrostek jednogłośnie został wybrany już po raz trzeci na przewodniczącego zarządu Osiedla Nr 15 Młodych. Wraz z nim do zarządu wybrani zostali Janina Kajcińska, Marcin Szymański, Antoni Wesołowski i Tomasz Wiącek.


Mieszkańcy Osiedla nr 15 Młodych jako ostatni wybierali swoich reprezentantów na kolejną kadencję. To jedno z najaktywniejszych osiedli w naszym  mieście i jak powiedział wiceprzewodniczący rady miasta Arkadiusz Dłubisz ma jednego z najbardziej operatywnych przewodniczących.

Zgodnie z porządkiem osiedlowego zebrania przewodniczący kończącego kadencję zarządu Szymon Wyrostek w formie prezentacji multimedialnej przedstawił sprawozdanie z pracy w mijającej kadencji. Przypomniał nie tylko te ważne dla mieszkańców inwestycje związane z infrastrukturą, ale również promocyjno – informacyjne, takie jak specjalnie wykonana tablica ogłoszeń czy fanpage Osiedla Młodych.

Wyrostek był jedynym kandydatem zgłoszonym z sali ubiegającym się o funkcję przewodniczącego zarządu. W tajnym głosowaniu otrzymał 43 głosy – czyli wszystkich głosujących.

„Zależało mi, żeby mieszkańcy pokazali miastu, że im zależy na sprawach osiedla – mówił nowy przewodniczący, dziękując wszystkim za przybycie i wybór.

Mieszkańcy postanowili, że podobnie jak w poprzedniej kadencji zarząd pozostanie pięcioosobowy. Do zarządu spośród piątki kandydatów wybrani zostali Janina Kajcińska, Marcin Szymański, Antoni Wesołowski i Tomasz Wiącek.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

Super facet porządny i kochany

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Szymek , super chłopak !

H.Okonska
H.Okonska
4 lata temu

Honorata
Panie Szymonie serdecznie gratuluje.Zasluguje Pan na dalsze Zarzadzanie i szacunek mieszkanców
co w pełnii potwierdzilo się .

Marcin
Marcin
4 lata temu

Szymon, naprawdę gratulacje, to prawda, bardzo dobry, aktywny i ugodowy człowiek

Janina
Janina
4 lata temu

Brawo Panie Szymonie!

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  Janina

Nie rozumiem dlaczego ktoś minusuje czyjeś zadowolenie, czyjeś gratulacje – to jest po prostu śmieszna i zarazem żałosna reakcja.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x