Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Szymon Wyrostek przewodniczącym zarządu Osiedla nr 15 Młodych


Szymon Wyrostek jednogłośnie został wybrany już po raz trzeci na przewodniczącego zarządu Osiedla Nr 15 Młodych. Wraz z nim do zarządu wybrani zostali Janina Kajcińska, Marcin Szymański, Antoni Wesołowski i Tomasz Wiącek.


Mieszkańcy Osiedla nr 15 Młodych jako ostatni wybierali swoich reprezentantów na kolejną kadencję. To jedno z najaktywniejszych osiedli w naszym  mieście i jak powiedział wiceprzewodniczący rady miasta Arkadiusz Dłubisz ma jednego z najbardziej operatywnych przewodniczących.

Zgodnie z porządkiem osiedlowego zebrania przewodniczący kończącego kadencję zarządu Szymon Wyrostek w formie prezentacji multimedialnej przedstawił sprawozdanie z pracy w mijającej kadencji. Przypomniał nie tylko te ważne dla mieszkańców inwestycje związane z infrastrukturą, ale również promocyjno – informacyjne, takie jak specjalnie wykonana tablica ogłoszeń czy fanpage Osiedla Młodych.

Wyrostek był jedynym kandydatem zgłoszonym z sali ubiegającym się o funkcję przewodniczącego zarządu. W tajnym głosowaniu otrzymał 43 głosy – czyli wszystkich głosujących.

„Zależało mi, żeby mieszkańcy pokazali miastu, że im zależy na sprawach osiedla – mówił nowy przewodniczący, dziękując wszystkim za przybycie i wybór.

Mieszkańcy postanowili, że podobnie jak w poprzedniej kadencji zarząd pozostanie pięcioosobowy. Do zarządu spośród piątki kandydatów wybrani zostali Janina Kajcińska, Marcin Szymański, Antoni Wesołowski i Tomasz Wiącek.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Szymek , super chłopak !

H.Okonska
Gość
H.Okonska

Honorata
Panie Szymonie serdecznie gratuluje.Zasluguje Pan na dalsze Zarzadzanie i szacunek mieszkanców
co w pełnii potwierdzilo się .

Marcin
Gość
Marcin

Szymon, naprawdę gratulacje, to prawda, bardzo dobry, aktywny i ugodowy człowiek

Janina
Gość
Janina

Brawo Panie Szymonie!

mławianka
Gość
mławianka

Nie rozumiem dlaczego ktoś minusuje czyjeś zadowolenie, czyjeś gratulacje – to jest po prostu śmieszna i zarazem żałosna reakcja.