Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To będzie I Zlot Samochodów Tuningowanych w Mławie


W sobotę 13 lipca br. na Jarmarku Wojciechowym po raz pierwszy odbędzie się I Zlot Samochodów Tuningowanych „The Event Mławski Festival 13 lipca 2019”.


Z tej okazji do Mławy przyjadą właściciele „podrasowanych” aut z całej Polski. Pojazdy ustawione w północnej pierzei Starego Rynku (od strony pomnika św. Wojciecha), to ciekawostka przede wszystkim dla miłośników motoryzacji.

Auta ocenione będą w pięciu kategoriach:

Najlepsze Auto – TOP1/2/3 Car
Najlepsza Felga – TOP1/2/3 Wheel
Najładniejsze Wnętrze – TOP1/2/3 Interior
Najgłośniejszy Wydech – TOP1/2/3 Exhaust
Najładniejsza Komora Silnika – TOP1/2/3 Engine Compartment

Właściciele najciekawszych trzech aut w każdej kategorii odbiorą statuetki z rąk Burmistrza Miasta Mława Sławomira Kowalewskiego 13 lipca ok. godziny 16:30 ze sceny Summer City Festival Mława. Wszystkie stające w szranki auta będzie można podziwiać w centrum miasta od 9:00 do 15:30. Po 16:00 najlepsze z nich będą wyeksponowane na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – za krytą pływalnią.

Głównym organizatorem „The Event Mławski Festival 13 lipca 2019” jest Adrian Nowakowski, pasjonat motoryzacji, który w zakresie organizacji przedsięwzięcia współpracuje z Burmistrzem Miasta Mława i Dyrektor MDK.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x