Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

MOSiR ma nowego Fiata Talento


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie od kilkunastu dni dysponuje już nowym,  dziewięcioosobowym autem. Poprzednio użytkowany bus uległ poważnemu uszkodzeniu w wypadku i MOSiR postanowił je sprzedać.


Nowy nabytek w „stajni” placówki to dziewięcioosobowy Fiat Talento, z silnikiem diesla, skórzaną kierownicą, tempomatem, klimatyzacją, kamerą cofania i hakiem.  Na auto producent udziela dwuletniej gwarancji bez limitu kilometrów i ośmioletniej na perforację blach. Fiata Talento udało się zakupić dopiero w trzecim przetargu, a kosztował ponad 129 tys. zł. Środki finansowe MOSiR otrzymał z budżetu miasta, dokładając do otrzymanej kwoty odszkodowanie oraz kwotę ze sprzedaży uszkodzonego starego pojazdu.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Fiat
Gość
Fiat

Super super super radość podniecenie ahhhhhh uhhhhh A u mnie sąsiad ma nowego fiata tipo