Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wybrani kolejni przewodniczący zarządów osiedli


Powoli dobiega końca cykl wyborów nowych zarządów osiedli. W ostatnich dniach takie wybory odbyły się  na Osiedlu Nr 12 Krajewo i Osiedlu Nr 11 Piekiełko.


Mieszkańcy Osiedla Krajewo nowym przewodniczącym zarządu wybrali Tomasza Uniewicza, który zdecydowanie wygrał z kontrkandydatką Małgorzatą Owczarską.  Z kolei zarządem Osiedla Nr 11 Piekiełko pokieruje Jadwiga Matys, która spośród trójki kandydujących otrzymała najwięcej głosów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x