Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Wilkasy szczęśliwe dla Grędzińskiego


W Płocku miał się odbyć kolejny wyścig z ogólnopolskiego cyklu Poland Bike Marathon. Został jednak przeniesione na wrzesień, co bardzo ograniczyło możliwości wyboru dla naszych kolarzy. Z konieczności wszystkie swoje siły rzucili do Wilkas.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


W malowniczej miejscowości w powiecie giżyńskim rozegrano szóstą już eliminację w ramach zmagań o nazwie Mazury MTB (w sumie odbędzie się tuzin imprez). Do rywalizacji przystąpiło kilkunastu amatorów jazdy po trudnym terenie – wśród śmiałków nie zabrakło naszych reprezentantów.

Na trasie się nie spotkali, bowiem wystartowali na innych dystansach. Bartosz Grędziński walczył na odcinku PRO – przebywał na trasie przez dwie godziny, dwadzieścia cztery minuty i dwadzieścia dwie sekundy. Ten czas wystarczył do zajęcia siódmej pozycji w klasyfikacji generalnej. Szybciej pojechało sześciu konkurentów, na czele ze zwycięzcą Arturem Korcem z Olsztyna. Za to w kategorii M2 mławianin został sklasyfikowany na drugim miejscu.

Na dystans Expert wybrał się Paweł Rudziński. Reprezentant Twister Team zmierzył swoje siły z 52 przeciwnikami. Ostatecznie przekroczył linię mety siedemnasty. Wśród rówieśników, czyli kolarzy, którzy przekroczyli trzydziesty rok życia, był dziewiąty.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500