Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Apel OSP Grudusk


Uwaga!!! Zbiórka złomu na rzecz OSP Grudusk Możesz pomóc!!! Jeżeli zalega u ciebie niepotrzebny złom, stare kuchenki gazowe, pralki, mikrofale itp., prosimy oddaj to OSP Grudusk.


My ten złom sprzedamy a pieniądze przeznaczymy na zakup sprzętu i remont garażu – Ty zostaniesz naszym sponsorem i w gratisie będzie porządek w Twoim domu! Wszystko po uzgodnieniu telefonicznym odbierzemy z podwórka! To co WAM przeszkadza nam jest bardzo potrzebne. Kontakt pod nr telefonu 608 383 569. Prosimy pomagajcie!!!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x