Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Mława. Podwójna próba oszustwa „na policjanta”


W piątek 5 lipca br., ok. godz. 14:00, nieznany sprawca dzwoniąc na telefon stacjonarny i podając się za policjanta, usiłował wyłudzić pieniądze zgromadzone na koncie 77 – letniej kobiety, mieszkanki Mławy a następnie w podobny sposób od 45 – letniego mężczyzny, mieszkańca Mławy. Zamierzonego czynu jednak nie osiągnął, ze względu na postawę zgłaszających. Trwają czynności policji.


źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500