Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czupryn w dwóch finałach BPierwszy weekend lipca reprezentanci Płetwala spędzili na mistrzostwach Polski w swoich kategoriach wiekowych. W Olsztynie rywalizowali juniorzy młodsi, a w Oświęcimiu mierzyli się juniorzy.

Do stolicy Warmii wybrali się Jakub Prosiński i Kalina Ossowska. Na medal nie było szans, bowiem konkurencja była szalenie wymagająca. Na 50-metrowym obiekcie brylowali głównie reprezentanci Jedynki Łódź (aż 16 krążków).

Mławianom pozostała radość z pobitych rekordów życiowych. Kalina uczyniła to na 50 metrów stylem motylkowym, a koledze klubowemu ta sztuka udała się aż czterokrotnie.

W Małopolsce nasz zespół był znacznie liczniejszy. Trener Michał Chlastosz zabrał czworo swoich podopiecznych. Najlepiej poszło Jakubowi Czuprynowi. Zarówno na 100, jak i 200 metrów stylem grzbietowym wywalczył miejsca w finale B. Ostatecznie ukończył czempionat odpowiednio na 15. i 16. miejscu w kraju.

Adrian Kaliszewski mógł się pochwalić trzema miejscami w pierwszej trzydziestce wyścigów (za każdym razem pobił rekordy życiowe) na 100 i 200 metrów stylem grzbietowym i 200 metrów stylem zmiennym. Natomiast Sylwia Rząp i Tomasz Murawski poprawili w sumie aż cztery „życiówki”. Trzykrotnie ta sztuka udała się Tomaszowi.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x