Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

10 i 11 lipca bezpłatne badanie słuchu w Mławie


fot. ilustracyjne


Osoby, które dostrzegają jakieś problemy ze słuchem mogą 10 oraz 11 lipca (środa, czwartek) wykonać bezpłatne badanie. Samochód (SŁUCHOBUS) z gabinetem do badań zaparkuje przy ul. Stary Rynek 19 przy budynku Urzędu Miasta Mława.

Bezpłatne badanie jest adresowane głównie do osób po 30 roku życia, które mają problem z prawidłowym słyszeniem, ale profilaktycznie będą mogły je wykonać osoby już od 15 roku życia w obecności osoby pełnoletniej.

Badanie będzie wykonywane w godzinach 9-14. Na badanie nie są prowadzone zapisy, należy przyjść bezpośrednio na miejsce. Aby wziąć udział w badaniu, nie jest potrzebny żaden dokument.

Badanie słuchu – audiometria tonalna – jest bezbolesne i nieinwazyjne i trwa ok. 10-15 minut. Pacjent zakłada słuchawki i kolejno do każdego z uszu (nie do obu jednocześnie) są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem pacjenta jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk. Badanie pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu.

Wynik badania audiometrii tonalnej jest podstawą do ewentualnej dalszej diagnostyki w gabinecie Słuchmed na ul. dr Anny Dobrskiej 1 II piętro gab. 214

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
WML
WML
4 lata temu

Na badanie słuchu powinni pójść RZADZACY tym miastem, po to by słyszeli głosy, czyt.bolaczkI mieszkańców. ODWAGI!!!!

Komisarz Ryba
Komisarz Ryba
4 lata temu

Jak zwykle, INTELYGENCI. W takich godzinach, gdzie ludzie są w pracy. ech… co za ludzie, co za naród

every
every
4 lata temu
Reply to  Komisarz Ryba

Te badania to pic na wodę – zupełnie bez sensu.
Raz byłam i więcej nie ma sensu chodzić.
Kto tym razem je finansuje? – Starosta czy UM?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x