Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

13-letnie dziecko poinformowało o podłożonym ładunku wybuchowym, okazało się że to alarm fałszywy


Kilka minut temu służby ratownicze otrzymały za pośrednictwem Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu informację o podłożonym ładunku wybuchowym.


Zgłaszającym jest 13 – letnie dziecko, które twierdzi, że jest samo w mieszkaniu w jednym z bloków na Osiedlu Młodych.  Do zgłoszenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Szydłowo.

Aktualizacja.

Jak podaje oficer prasowy PSP w Mławie kpt. Jacek Dryll, alarm był fałszywy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Mławie.

red.

 

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Daro
Gość
Daro

10 000 rachunek. Ojciec nauczy go zasad.

Max
Gość
Max

Nudziło się dziecku, no co?! Bezstresowo wychowany chłopiec szukał rozrywki. A może koledzy podpowiedzieli mu, że to fajna zabawa.

Janusz tracZ
Gość
Janusz tracZ

No to starzy teraz wyłożą pieniążki za małego idiote

Anonimowo
Gość
Anonimowo

jestem wlasnie czy calej sytuacji i boje sie ze zaraz mi caly dom wysadzi w powietrze strasznie smutno :((