Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jak dobrze znasz Mławę? Sprawdź swoją wiedzę o mieście


12 lipca rozpoczynają się Dni Mławy. Z okazji 590-lecia nadania Mławie praw miejskich, Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa przygotowała dwa konkursy z zakresu wiedzy o mieście.


Pierwszy z nich, skierowany do osób dorosłych, odbędzie się 12 lipca w godzinach 10:00-17:00 w wypożyczalni dla dorosłych (ul. 3 Maja 5). Konkurs nosi nazwę „Poznaj Mławę w pytaniach i odpowiedziach”. Dotyczyć będzie biogramów osobowych nazw ulic Mławy, znanych postaci z życia społecznego, literackiego i kulturalnego. Konkurs skierowany jest do szerokiego kręgu dorosłych czytelników odwiedzających bibliotekę. Przewidziane są nagrody książkowe.

Drugi konkurs odbędzie się tego samego dnia między godziną 11:00 a 16:00 w wypożyczalni dla dzieci (na piętrze budynku). Konkurs o nazwie „Co wiesz o Mławie?” zrealizowany jest z myślą o młodszych czytelnikach. Osoba, która poprawnie odpowie na trzy wylosowane pytania, zostanie nagrodzona książką.

Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w zabawie.

 źródło: UMM MP/KSM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
4 lata temu

Haha… a ja myślałem, że portal zbiera klikbajty i konkurs jest na pierdylion stronach 😉

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x