Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

U sąsiadów. Pożar autokaru. Autobusem podróżowało 36 osób


fot. ilustracyjne


Jak informuje portal www.infoprzasnysz.com dziś około godziny 12:20 doszło do pożaru autokaru przy wejściu głównym do budynku „Zajazd Sebory” w miejscowości Romany Sebory gm. Krzynowłoga Mała. Przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej osoby postronne prowadziły działania gaśnicze. Dzięki tym działaniom pożar nie objął całego autokaru.

W chwili przyjazdu straży pożarnej z przedziału silnikowego wydobywał się dym. Autokar Renault stał około 15 metrów od obiektu Sali Bankietowej. Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatorów przystąpili do gaszenia pożaru.

W międzyczasie ustalono, że autobusem podróżowało 36 osób – wszyscy podróżujący opuścili autokar o własnych siłach i nikt nie odniósł obrażeń.

W wyniku pożaru spaleniu uległ przedział silnika oraz rozdzielnia elektryczna pojazdu. Okopcone zostały szyby i tapicerka w przedziale pasażerskim.

W działaniach ratowniczo – gaśniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Romany Sebory, Mchowo.

źródło: www.infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x