Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszy przystanek „Wakacji z Maxem” 2019 za nami


„Wakacje z Maxem” to projekt skierowany do dzieci i młodzieży, którzy spędzają wakacyjny czas na terenie miasta Mława. Jego celem jest wypełnienie czasu wolnego w atrakcyjny sposób. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje karnet, w którym zbiera pieczątki za udział w zabawach. Ci, którzy zbiorą wszystkie, wezmą udział w losowaniu nagród wakacyjnej loterii.


Wczoraj „Wakacje z Maxem” gościły na boisku  Szkoły Podstawowej nr 7 na ul. Ordona.  Teren, na którym  odbywały się zabawy, został podzielony na punkty tematyczne. Na dzieci czekały różne gry, zabawy i zajęcia – m.in. plenerowy chińczyk, kółko i krzyżyk, bieg po torze z przeszkodami, gra memory, klasy i skakanka. Tradycyjnie już swój stolik przygotowały panie z miejskiej biblioteki. Pod policyjnym namiotem dzieci poznawały znaki drogowe, tworzyły rysunki, brały udział w grach.  Chętni uczestniczyli w różnych konkurencjach przygotowanych na tę okazję przez strażaków. Frekwencja i dobre humory dopisały.

Kolejne przystanki „Wakacji z Maxem” zaplanowano: 11 lipca Szkoła Podstawowa nr 4, 18 lipca Szkoła Podstawowa nr 2, 25 lipca Mławska Hala Sportowa.

red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x