Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zapraszamy na PIT-STOP w Mławie!


Fundacja Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego serdecznie zaprasza na PIT STOP podczas, którego będziemy edukować i instruować, jak poprawnie zapinać pasy i jak dopierać i montować foteliki.


Zapraszamy na stację paliw LOTOS w Mławie, ul. Piłsudskiego 05.07.2019 r. w godzinach 11:00 – 17:00.

ZALEDWIE 31% podróżujących w Polsce jest poprawnie zabezpieczonych w czasie jazdy. Korekta popełnianych przez nas błędów pomoże podróżować bezpieczniej.

Jak bezpiecznie zamontować fotelik? Jak właściwie zapiąć pasy? Jak nie narazić dziecka przewożonego w foteliku na przednim siedzeniu na niebezpieczeństwo zderzenia z poduszką powietrzną? Na wszystkie te pytania odpowiedzą Państwu eksperci 6 edycji kampanii „Mistrzowie w Pasach”.

Już 5 lipca rozkładamy Pit Stop na stacji LOTOS przy ulicy Piłsudskiego 12
w Mławie!

Nasi eksperci będą czekać na Państwa. Wszystko po to, aby moda na poprawne zapinanie pasów i bezpieczne przewożenie dzieci w fotelikach wróciła do naszych samochodów. Trwa okres wakacyjny, a wraz z nim sezon letnich, rodzinnych podróży. Podróży, podczas których normą są: źle zamontowane foteliki, przewożenie dziecka z przodu z aktywną poduszką powietrzną tyłem do kierunku jazdy, luźno zapięte lub poskręcane pasy; fotelik nieustawiony do wzrostu i wagi dziecka, a nawet własne „patenty” rodziców, aby ustabilizować fotelik. Wiemy to z poprzednich edycji Mistrzów w Pasach!

Poprawa bezpieczeństwa kierowców i pasażerów to podstawowy cel działań realizowanych w ramach kampanii „LOTOS – Mistrzowie w pasach”. Poprzez kreowanie mody na poprawne zapinanie pasów i bezpieczne podróżowanie z dziećmi chcemy wpłynąć na zmniejszenie liczby ofiar śmiertelnych wypadków drogowych, jak również liczby osób z ciężkimi obrażeniami ciała.

Ambasadorem kampanii „LOTOS – Mistrzowie w pasach” jest trzykrotny Mistrz Europy w Rajdach Samochodowych Kajetan Kajetanowicz!!!

Serdecznie zapraszamy !!!

 6. edycja LOTOS – Mistrzowie w pasach

PIT STOP – punkt ekspercki na stacji paliw LOTOS

5 lipca w godz. 11.00-17.00 przy ulicy Piłsudskiego 12 w Mławie

źródło: Organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x