Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ujęto nożownika z Przasnysza!


il. Pixabay


Jak donosi portal www.infoprzasnysz.com, wczoraj na ul. Zawodzie zaatakowany i ciężko raniony nożem został 39-letni przasnyszanin, który odniósł obrażenia zagrażające życiu. Napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia i był poszukiwany przez całą noc. Przed chwilą otrzymaliśmy wiadomość, że nożownik został zatrzymany przez policję.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy KPP w Przasnyszu wynika, że około godziny 16.15 w Przasnyszu na ul. Zawodzie, 41-letni mieszkaniec Przasnysza zaatakował nożem 39-letniego mieszkańca naszego miasta, raniąc go w okolice tułowia. 39-latek z obrażeniami ciała został karetką przewieziony do przasnyskiego szpitala. Ofiara odniosła rany zagrażające życiu, przeszła operację chirurgiczną i obecnie znajduje się pod opieką lekarzy. 39-latka do tej pory nie udało się przesłuchać. Natomiast napastnik bezpośrednio po ataku zbiegł z miejsca zdarzenia.

– Około godziny 9.00 przasnyskim funkcjonariuszom udało się ująć sprawcę. Jego zatrzymanie było efektem intensywnej pracy znacznych sił policjantów z wydziałów prewencji oraz dochodzeniowo-śledczego. Czynności funkcjonariuszy zmierzające do ustalenia jego miejsca pobytu trwały przez całą noc. W chwili ujęcia sprawca był trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i trwają pierwsze czynności – mówi oficer prasowy KPP w Przasnyszu asp. sztab. Krzysztof Błaszczak.

Funkcjonariusze będą wnioskować, aby prokurator wystąpił do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

M. Jabłońska

źródło: www.infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x