Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Jest nowy dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego


Już wiadomo, kogo komisja konkursowa zarekomendowała po wczorajszych rozmowach kwalifikacyjnych z kandydatami na dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.


Do konkursu stanęły dwie kandydatki, Katarzyna Drozdowska – wcześniej będąca dyrektorem tej placówki i Maria Magdalena Kozakiewicz, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Sarnowie koło Kuczborka. Obie spełniły  wymogi formalne i stanęły przed piętnastoosobowa komisją konkursową, której przewodniczył wicestarosta Zbigniew Markiewicz. Komisja uznała, że lepiej zaprezentowała się Magdalena Kozakiewicz. Teraz dopełnieniem formalnej drogi wyboru jest zatwierdzenie decyzji komisji konkursowej jeszcze przez zarząd powiatu.

Nowa pani dyrektor obejmie obowiązki od dnia 31 sierpnia. Maria Magdalena Kozakiewicz uczy dotychczas w Szkole Podstawowej w Sarnowie k. Kuczborka języka polskiego, jest też logopedą i bibliotekarką.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

115
KOMENTARZE

avatar
1500
Misiu
Gość
Misiu

I tak oto dobra zmiana dotarła do naszego miasta. Już tacy, byli, którzy pojawili się nie wiadomo skąd i odbierali medale za wybitne zaslugi dla naszego kraju.
Drodzy nauczyciele, przyjmijcie nową Panią dyrektor z należytym honorami.: Czołem Pani dyrektor!!!

Lisa
Gość
Lisa

Do Rozżalonej. Przykro mi , ale muszę Ci uświadomić, że czas rządzenia nowej dyrektor nie zweryfikuje jej prac. Nikt o to nie dba. Dyrektor siedzi, kawę pije, a inni nauczyciele,pracują na sukces szkoły, a jeśli nie na sukces, to na to , by jakoś było…..i jest.Ty się napracujesz a dyrektor zbiera laury. Rzadko zdarza się, że przyznaje publicznie, iż to inni ludzie dokonali sukcesów.Zwykle to niekompetentni spijają śmietankę, pracowici pracują na ich sukces. To tajemnica publiczna, wszyscy o tym wiedza i pozwalają na polityczne wybory.Nie wiem, jak jest z tą panią, o której mowa, bo jej nie znam i nie… Czytaj więcej »

Kolo
Gość
Kolo

Uważam, że nauczyciele którzy wiedzę mają i pracują żetelnie mogą się nie obawiać…ale mam znajomego w tej szkole i słyszałem, że poziom niektórych ma wiele do życzenia…więc studia to nie wszystko.
I przestańcie kombinować za plecami bo wam się czkawką odbije…nauczyciele..hahahaha.

Tej Pani juz można podziękować, a gdyby miała honor to pogodziłaby się z decyzją. Ale nie… wysługuje się nauczycielami a oni hejtują ile się da. Nie ładnie.

Sprawiedliwy
Gość
Sprawiedliwy

Nikt się nikim nie wysługuje! Honoru to pozbawiona jest osoba, która z poparciem startuje na wysokie stanowiska do których nie ma odpowiedniego doświadczenia! To takie osoby takiego honoru nie posiadają!

kolega
Gość
kolega

Trzeba troche pomyslec ,a dlaczego tak sie stalo?,a moze za dlugo sie strajkowalo,moze to jest powod do zmian,kto krzywdzil dzieci przez ponad 3 tygodnie bo sie zachcialo strajkowac,dlaczego wtedy nikt nie myslal o dzieciach.

Kadra
Gość
Kadra

Strajk był akcją ogólnopolską sprowokowany działaniami PiS. Wszystkie dzieci, które przychodziły do szkoły miały zapewnioną opiekę.

Basia
Gość
Basia

Jak strajkowaliscie to nie o troske o dzieci, tylko dla siebie o pieniądze. Strajk nie byl przymusem. Dokładnie z tego co wiem, jedna ze szkół nie strajkowala i o czym tu mówić? Dzieci do szkoły nie przychodziły, opiekowały się nimi rodzice.

Kadra
Gość
Kadra

Piszesz nieprawdę. Nie tylko 1 szkoła nie strajkowała. Nasza szkoła przyłączyła się do strajku, bo taką podjęliśmy decyzję. Każde dziecko miało zapewnioną opiekę.

Rozzalona
Gość
Rozzalona

Do Basia strajk był zorganizowany również dlatego ze nauczyciele walczyli o lepsza edukacje radzę się dobrze zapoznać o co walczyli nauczyciele a opiekę dzieci miały przez cały okres strajku.

Pati
Gość
Pati

„Kolego” czy uważasz, że pozbawienie ludzi praw do wyrażania sprzeciwu to jest w porządku?… jestem matka dziecka uczęszczającego do szkoły i jak najbardziej wspieram nauczycieli, ale i nie tylko! Wspaniały „ kolego” czy młodzi lekarze, my rodzice chorych dzieci tez do tego nie mamy prawa? Takie prawo zapewnia nam konstytucja! A karanie jakiej kolwiek grupy społecznej, która sprzeciwia się decyzjom osób rządzących jest odbieranie prawa demokracji! A ty„ wspaniały kolego” podziękuj wszystkim którzy maja odwagę walczyć, bo ty na to nie masz odwagi!

WOW
Gość
WOW

Wybór Sekretarza Powiatu i Pani Dyrektor, to prawdziwy HIT. Te wybory zapiszą się w dziejach Powiatu Mławskiego. MASAKRA!

the end
Gość
the end

Żenada i wstyd…brak słów… panie Rakowski jak tak można??????

Do Rodziców
Gość
Do Rodziców

Drodzy Rodzice! Wierzę, że Wasza mądrość i troska o dobro Waszych skrzywdzonych przez los dzieci zwycięży. Sprawę można wyjaśnić w prosty sposób. Wystarczy sprawa zainteresować media. Pisanie o swoim rozczarowaniu i zawieszeniu tutaj to jedno, ale musicie stać twardo na nogach i wiedzieć, że to nic nie da. Smutne to, ale prawdziwe. Działajcie. Jestem sercem z Wami

Ktos
Gość
Ktos

Trzymam kciuki. Powodzenia dla Pani Magdy

Niesprawiedliwy
Gość
Niesprawiedliwy

Niech zrobi sobie rachunek sumienia i uczciwie sobie odpowie czy była naprawdę lepsza?!

Kryśka
Gość
Kryśka

Drodzy czytelnicy tego portalu, musicie wiedzieć że w Ośrodku nie pracują hejterzy, tylko byliśmy na konkursie i mamy wiedzę co zaprezentowała zwyciężczyni . Niestety kompletny brak jakichkolwiek kwalifikacji. Znamy reguły konkursu. To nie jest tak że bronimy czyjegoś stołka, choć bardzo cenimy i szanujemy poprzednią dyrektor. Nie byłoby jednego złego słowa gdyby wygrał lepszy kandydat. Takie są reguły i nikt by z tym nie dyskutował. Ale wygrała osoba bez żadnych kompetecji i tu problem, żal i obawa o los świetnie prowadzonej placówki.

Gość
Gość
Gość

A kolejny nabór też starostwo świetnie rozstrzygneło. Wybór dyrektora wydziału komunikacji znali wszyscy jeszcze przed rozstrzygnięciem. Teraz PiS stosuje politykę prorodzinna. Zatrudnia kolejna osobę w starostwie i podległych jednostkach. Pracują już całe małżeństwa. Grunt to rodzinka Panie Starostwo. Takich mamy fachowców.

Makit
Gość
Makit

Ludzie przestańcie oczerniać innych ludzi. Czy poprzednia dyr. tej szkoły cale zycie ma pracować w tej szkole sa jeszcze inni ludzie z bardziej lepszym wyksztalceniem. Ci co pisz te głupie tematy to najprawdopodobniej ludzie poprzedniej Pani dyr. Masakra

Pola
Gość
Pola

Z tego co wiem nowa Pani dyrektor jest po mlawskiej sorbonie. Gratuluje

Niesprawiedliwy
Gość
Niesprawiedliwy

No właśnie „wykształcenie” o czym konkretnie Makit mówisz… studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki to te większe wykształcenie? To gratuluje rozumienia pojęcia „ większe wykształcenie”.

Jukon
Gość
Jukon

Nie ma” bardziej lepszego „wyksztalcenia. Nie masz pojęcia o sprawie, to nie zabieraj głosu. Została” przyniesiona”w teczce, tak jak inni dyrektorzy, np. LO, bo jest z PISu…

Co?
Gość
Co?

W szkole o specjalnym charakterze pracy potrzebny jest dyrektor ,,specjalny ” oddany przede wszystkim dzieciom, uczniom i wychowankom, umiejący współpracować z rodzicami, posiadający wiedzę, którą przełoży na działanie. Znający potrzeby ale przede wszystkim specyfikę pracy !!!!!!!!!!!!!Realizacja podstawy programowej nie oznacza siedzenia za biurkiem, to ogromne wyzwanie dla
całej społeczności szkolnej, to praca zbiorowa, choć nie każdy zatrudniony rozumie co to jest i zdarza się że oczernia innych z własnego podwórka. Życzę Wam kochani aby kroki jakie poczyniliście dały oczekiwany dla Was rezultat. Brońcie się przed karierowiczami. Pozdrawiam Was

ABC
Gość
ABC

Tylko w Polsce taka komedia, takie kolesiostwo…

Wera
Gość
Wera

Przepraszam, nie w Polsce, tylko z PISu…

Monika
Gość
Monika

Smutne, dlaczego tak specyficzną placówką ma kierować osoba, która się w ogóle na tym nie zna…. Pani Drozdowska, dbała zawsze o nasze dzieci, do każdego podchodziła indywidualnie, o Ośrodek dbała jak o swoje dziecko. Pomagała dzieciom z dobrej woli, nad każdym się pochylała, spotkała ją ogromna niesprawiedliwość…. Do czego dąży Starostwo? Może mi ktoś wytłumaczyć? Wydaje mi się, iż dobro dzieci i Ośrodka jest najważniejsze… Czytając komentarz Państwa widać, że rodzice są oburzeni tą decyzją, to wszystko świadczy o tej Pani! Na jej miejsce wybiera się laika, o co chodzi, gdzie tu zdrowy rozsądek, ludzie troszkę przyzwoitości bo nie macie… Czytaj więcej »

lajk
Gość
lajk

Kobieto jakie ty piszesz bzdury to swiadczy o twojej kulturze. Nie oczerniaj innych ludzi jak ich nie znasz .I to pisze kobieta szok

Bali
Gość
Bali

Do pani Magdy- trzymam za panią kciuki. Jesli teraz sie pani cofnie to już tak bedzie przez całe żyvie. Powodzenia

Matka M.
Gość
Matka M.

Cofnie … to ma się uczyć na naszych dzieciach. Próbować … doświadczać … moje dziecko nie jest do tego aby ktoś sobie walczył o swoje lepsze życie i chore ambicje. Bali może niech na twoich dzieciach i bliskich uczy się walczyć o swoje!!!

Blanca
Gość
Blanca

Super I gratuluję nowej Pani Dyrektor M.Kozakiewicz.Widocznie przyda się nowa krew ,ktòra będzie rozważnie zarządzała tą placówką. Super że tak zadecydowało Starostwo. Jak tak można pisać takie bzdury I oczerniając osobę nie znając jej jest takim samym człowiekiem jak każdy z nas mając męża I dziecko.Wygrała czystą uczciwą sumienną pracą bo ma inne nowocześniejsze myślenie,może wnieść do nowej pracy .Jest osobą inteligetną ,młodą ,uczciwą,oddaną swojej pracy co się mało zdaża w dzisiejszych czasach.Nie macie wpływu na to że będziecie pisać takie bzdury,macie chyba dużo na sumieniu oczerniając ją.Wygrała bo miała więcej wiedzy, gratuluję I trzymam mocno kciuki za nową Panią… Czytaj więcej »

Nauczycielka
Gość
Nauczycielka

Jak taki geniusz to może szkoda jej do szkoły specjalnej?

Z boku
Gość
Z boku

Położą mławską oświatę podległą starostwu. Kolejny przykład wyboru (I LO). Żenada.

Pola
Gość
Pola

Czy nowa Pani dyrektor uważa, że nie wiemy dlaczego pozbyli jej się ze szkoły? Pani doskonale wie jaką była umowa między panią, dyrektorem ktory obiecał Pani pomóc i jeszcze jedna osoba o ktorej napisze później w swoim czasie. Ludzie wszystko wiedzą i Pani nie znajac specyfiki tej szkoly ,pracy z chorymi dziećmi przyjęła tę propozycję? jest Pani niesamowita ,niech się Pani dobrze zastanowi nad swoją decyzją.

Rozżalona
Gość
Rozżalona

Może warto to ujawnić chociaż wiem
Ze nie jest to takie łatwe pewnie ale
Dość ustawek

Pumo
Gość
Pumo

Może warto ujawnić pewne fakty…Rodzice w Was nadzieja.

Pumo
Gość
Pumo

Może warto ujawnić te fakty.

Zainteresowany
Gość
Zainteresowany

Ja mam pytanie. Czy ta pani jest z PiS, jak dyrektor I LO ?

ktos
Gość
ktos

Nie ta Pani jest bezpartyjna

Walerek
Gość
Walerek

… tylko sympatyzuje z PIS, he he…

Basia
Gość
Basia

To znaczy, ze Pani Drozdowska ma pracowac w tej placówce dożywotnio? Wszedzie potrzebne są zmiany. Młodzi mogą wiecej bez układów i układzików!

Ala
Gość
Ala

Co mogą młodzi, którzy nie znają się kompletnie na pracy w takiej placówce, od lat dyrektorami zostawali pracownicy tej placówki, ludzie którzy znali jej charakter…..

jak?
Gość
jak?

To czemu wciąż korzystają z tych układów??????????????????

Matka M.
Gość
Matka M.

Basiu ta Pani zdobyła te stanowisko dzięki układom i układzikom!!! I właśnie taka młoda a sama osiągnąć nic nie może tylko potrzebuje pleców innych! Wstyd! A zmiany powinny być tam gdzie naprawdę są potrzebne. A ta pani sprzedała swój honor i dumę aby realizować swoje ambicje… I to jest nauczyciel, który ma uczyć nasze dzieci! Jakimi ona kieruje się wartościami … w jaki sposób ma mówić o uczciwości i zdrowej rywalizacji?

Arek ...
Gość
Arek ...

Większość podajacych się za rodzicow to 100% to ta kasta – wazelina … knują i kwiczą bo tacy z nich specjaliści ze fiu fiu i trzęsą tyłkami… w końcu może za pracę się wezmiecie i ktoś was inny oceni.

Edgosik
Gość
Edgosik

Spytaj gościu któregoś z rodziców a nie bredzisz głupoty

tyłek
Gość
tyłek

Najsmutniejsze z tego wszystkiego jest to , ze ludzie nie znający problemu najwięcej mają do powiedzenia

Ciekawski
Gość
Ciekawski

Mam pytanie do pana Rakowskiego co zrobił pan dla polepszenia pobytu dzieci chorych, kalekich, z wieloma niepełnosprawnościami. Przecież to placówka panu podległa.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Co zrobił? Pozbywa się z pracy wieloletnich pracowników z doświadczeniem a zatrudnia dziadków i ludzi z układu bez wiedzy i pojęcia o pracy. Brawoooo Panie Rakowski

Nat
Gość
Nat

Ludzie czemu tak hejtujecie człowieka którego nie znacie i nie macie pojęcia jak bardzo takie debilne komentarze mogą zniechęcić. Pani Magda jest bardzo ambitna i odważna że zechciała wystartować na to stanowisko. Wiem też że chce dla tej szkoły jak najlepiej i wcale nie chodzi o stołki i jakieś układy. Polska to zawistny kraj, gnoją tego komu coś się w życiu udało. Ja życzę Pani Magdzie duzo cierpliwości i najlepszego na nowym stanowisku. Może zrobi dla tej szkoły jeszcze więcej niż myślicie i będzie wam głupio…. Nie do was należy osądzanie

Niesprawiedliwy
Gość
Niesprawiedliwy

Po pierwsze nikt tej osoby nie hejtuje! Po drugie ta ambitna i odważna osoba o której Pani wspomina nie była sama! Jej odwaga wynikała z pewności, że stając do konkursu ma poparcie ważnych osób którzy ja wystawili! A po trzecie, żeby zrobić coś dla szkoły więcej trzeba wiedzieć co już w niej istnieje!

Nol
Gość
Nol

Nareszcie jakiś madry komentarz

aaaa
Gość
aaaa

Odważna to może i jest. Nie zna specyfiki pracy w szkole specjalnej a porywa się na tak ważne stanowisko. Ta Pani nawet dnia nie przepracowała w takiej placówce!!! tak to jest w PiS. Tylko układy!!!

Domin
Gość
Domin

Oj będzie zabawa

Rozczarowana
Gość
Rozczarowana

Uważam, że nikt nie jest w stanie zastąpić Panią Anię Drozdowską na tym stanowisku. Osoba kompetentna, dbająca o rozwój placówki i dobro dzieciaków. Lubiana i szanowana wśród pracowników i rodziców. Ciesząca się dobrą opinią wśród mieszkańców naszego miasta. Sama mam dziecko niepełnosprawne.. Często przebywałam w Ośrodku. Widziałam na przestrzeni czasu ile Pani dyrektor zrobiła dla tej szkoły. Z placówki, która niekoniecznie była przystosowana do pomocy tak „trudnym dzieciakom” stworzyła komfortowe warunki do ich rehabilitacji i kształcenia. Wyposażenia sal, świetlice, powiększyła budynek, bo dzieciaków przybywało, a przecież miejsca dla nich zabraknąć nie mogło.. Tak powinien myśleć prawdziwy dyrektor! Dyrektor placówki dość… Czytaj więcej »

Kierowca
Gość
Kierowca

Nawet dzieci do szkoły dowozila rodzina . Oczywiście nie za darmo .

Matka
Gość
Matka

Czy nasze władze poza obsadzaniem stanowisk mają coś innego na uwadze ?

Niesprawiedliwy
Gość
Niesprawiedliwy

Aktualna władza napewno nie! „Byle kto, byle był masz!”

XYZ
Gość
XYZ

Nasze władze obstawiają stołki nie martwiąc się o los placówki….

Matka
Gość
Matka

Mam pytanie do tych ludzi ze starostwa – czy komukolwiek z państwa zależy na losie naszych dzieci ? Pewnie cieszycie się że u was ok.

Rodzic
Gość
Rodzic

Kuratorium jest w Ciechanowie a Ciechanów nigdy nie był dla Mławy przyjazny w myśl zasady – im gorzej tym lepiej, ale Wy, ludzie z Mławy. Pani Tomkiel. Zając, panie Markiewicz i Zejer czy nie macie serca ani sumienia żeby nawet wśród tych najsłabszych i tak już pokrzywdzonych przez los dzieci uprawiać parszywą politykę, dajcie jej inny stołek ale wara od naszych dzieci. Dajcie im spokój !!!

Członek komisji
Gość
Członek komisji

Skad wiedza, jak głosowałam? I skad pewność?

Ciekawy Z Mlawy
Gość
Ciekawy Z Mlawy

Ludzie nie znam was ale widze ze calej winy szukacie w PIS. Co to ma wspolnego. To jak tych poprzednich dyr wybierano to jakie partie winne byly no jakie niech ktoś napisze no bo to ciekawe dla Mlawy. Mysle ze nikt nie odpowie mi.

Były Nauczyciel
Gość
Były Nauczyciel

Tu nie ma ‚całej winy’ TU JEST: Dyrektorka z 30 letnim stażem pedagogicznym (15 lat pedagog szkolny w Ośrodku Specjalnym oraz 2 kadencje Dyrektorowania w owym Ośrodku!!! ORAZ 35 letnia pani X szeregowa nauczycielka wiejskiej szkoły podstawowej bez ŻADNEGO doświadczenia w nadzorowaniu placówek oświatowych, bez znajomości specyfiki pracy w szkolnictwie specjalnym, ‚merytoryczne’ przygotowanie na poziomie ‚Wyższej Szkoły Zawodowej’ w Mławie… coś już kumacie??? Nikt przy odrobinie samokrytycyzmu nie odważyłby sie wystartować w konkursie na Dyrektora dużej placówki oświatowej, zwłaszcza, gdy nie ma pojęcia na czym polega praca w OŚRODKU, który skupia:Wczesne Wspomaganie Rozwoju(dzieci z zaburzeniami rozwoju od 1 miesiąca życia),… Czytaj więcej »

XYZ
Gość
XYZ

Wybory naszych władz żenujące, kogo myśmy wybrali…destrukcję….

NIC to
Gość
NIC to

Do tej pory nikt z dyrektorów nie zmienił Ośrodka, jak ta znienawidzona przez wielu
p. Drozdowska

Niesprawiedliwy
Gość
Niesprawiedliwy

Poprzedni Dyrektorzy wybierani byli z Rady Pedagogicznej. Byli pracownikami szkoły i znali ja od podszewki! A władza o której wspomniano liczyła się z argumentami i ich wiedzą na temat szkoły. Najważniejsze było dobro placówki, uczniów i rodziców oraz wszystkich pracowników, a nie przekonanie polityczne! Jak aktualnie „ Nie ważne czy dobry, ważne że nasz!”.

nina
Gość
nina

Jak jest z PiSu to może 😀

Żenada
Gość
Żenada

Pani nie ma żadnego doświadczenia w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami… i pojęcia w żadnym kolorze o funkcjonowaniu ośrodka!!! Żenujący wybór „dobrej zmiany”.

Niesprawiedliwy
Gość
Niesprawiedliwy

Cały ten konkurs to było z góry zaplanowane oszustwo!!!

Robert
Gość
Robert

Jak Pana wice ….. wybierali to duzo ludzi mowilo ze to najgorsza wersja jaka moze byc I TO BYLA PRAWDA.Bo to jest sprawa tego Pana .Caly PIS MLAWSKI do zmiany zapamietajcie sobie Panowie bo my wyborcy wam pokazemy Ludzie czekali na zmiany ale nie tak to mialo wygladac .Zeby zatrudniac zony mezow i ludzi bez kompetencji to nawet za komuny tak niebylo

Wieslawa
Gość
Wieslawa

Niema co stare capy zPisu wsadzaja na stolki swoich nie przypadkowych ludzi to wszystko dlugi wdziecznosci uklady wstyd panie wice…. Nie wyciaga pan wnioskow zle to Panu wrozy Niszczycie Pis mam nadzieje ze wreszcie ktos odpowiednio powiadomi wladze w Warszawie .Bardzo brzydko .Prosze sie zastanowic

Aaaa
Gość
Aaaa

No to po szkole. Jak może zostać dyrektorem osoba, która nawet raz nie była w szkole specjalnej!!!! Przecież to jest inna specyfika pracy!! Takie że rzeczy to tylko w PiS. Widać, że układy wygrywają a nie wiedza i doświadczenie.

Obserwator
Gość
Obserwator

Taka komisja i taki kandydat, ktory otrzymal poparcie. I kolejna ustawka. Watpliwe, aby na stanowisko dyrektora tej placowki znalazl sie lepszy kandydat, niz dotychczasowa Pani Dyrektor. Znajaca doskonale potrzeby wychowankow i wychodzaca im naprzeciw w swoich dzialaniach i wizji placowki, pozyskujaca srodki zewnetrzne na realizacje zadan dydakrycznych, terapeurycznych, wychowawczych. Zawsze merytoryczna, otwarta, empatyczna. Oj… Nie znjadzie sobie równych……

mławiaaanka
Gość
mławiaaanka

O Kurde!:< :<
Ale szkoda! Za Pani Drozdowskiej szkoła wiele zyskała, a teraz to wszystko na nic, do władzy doszła nie znająca się na tym fachu pani i ooo. Brawa dla komisji -_-

zrozpaczona
Gość
zrozpaczona

To co się stało to mało nazwać tragedią, po co było robić konkursy jak z góry było wiadomo że przejdzie człowiek rekomendowany

Topik
Gość
Topik

Droga komisjo, jak wam nie wstyd po tym co zrobiliście. Możecie spojrzeć sobie w oczy? Bo nam chyba nie będzie mieć odwagi. Ale pewnie się mylę bo trzeba by mieć trochę przyzwoitości a tego wam zabrakło. Wstyd, wstyd, wstyd…..To jest ta dobra zmiana.

Killer
Gość
Killer

Ambitna kandydatka nawet nie widziała na oczy szkoły której tak bardzo chciała zostać dyrektorem. Na konkursie bredziła że będzie otwierać mieszkania terapeutyczne, które tworzy się dla osób dorosłych, niepełnosprawnych absolwentów. Zero jakichkolwiek kompetencji. Ale Pani przyjechała w teczce więc kompetencje są najmniej istotne. Najbardziej żenujące jest to że uczestniczy w tej hucpie kuratorium które ma być strażnikiem jakości kształcenia. Jak nowy dyrektor wyobraża sobie współpracę z radą, rodzicami. Dobranoc Ośrodku

Prawda
Gość
Prawda

Ojjj niewyolbzymiajcie sprawy prwda jest taka ze jest nowy dyr i tyle

Anja
Gość
Anja

co ty Prawdo, wiesz o placówce i ‚nowym dyr? ps. jeszcze go nie ma i miejmy wiarę głęboką, że jednak nie będzie!

Refleksyjny
Gość
Refleksyjny

Niestety. Kuratorium i starostwo w jedną trąbkę dmuchają. Tyle tylko że w starostwie są z naszej, wyborców woli. Ja baaaardzo żałuję swojego głosu i błędu nie powtórzę.

Lila
Gość
Lila

Żeby zarządzać to trzeba choc trochę znać placówkę i jej specyfikę – ta pani nie ma o tym pojęcia.

Next
Gość
Next

DO LILA człowiek nie rodzi się wszystkowiedzacy praktyka porządnych ludzi czyni mistrzami a uczciwość na 1 msc

nauczyciel
Gość
nauczyciel

UCZCIWOŚĆ??? czy uczciwy jest ktoś, kto korzysta z protekcji??? ps. jakaś ‚sugestia’, co do czyjejś ‚nieuczciwości’?

Obserwator
Gość
Obserwator

Brawo….skończą sie może w kończu podlizywania i układy. Czas na zmiany…bo szkoła sie cofała w rozwoju…życzę by nowa dyrektor zrobiła porządek a kto sie nie nadaje sam odejdzie.

Obserwator
Gość
Obserwator

Uklady dopiero sie zaczną w tej sytuacji

Niesprawiedliwy
Gość
Niesprawiedliwy

„Cofa” – cofnąć to można film…. „Porządek” niech zrobi od samej siebie! Szkołę tworzy nie sam Dyrektor ale przede wszystkim dzieci, rodzice oraz wszyscy pracownicy!

Edgosik
Gość
Edgosik

Najbardziej cofnięty w rozwoju jest sam Obserwator. Rada na przyszłość – najpierw pomyśl, potem pisz!

Mlawianin
Gość
Mlawianin

Masakra – znowu układy. Myślę, ze z Ta nowa Panią będzie po placówce. Gratuluję wyboru !!! Znaleźli jej stoleczek.

bolo
Gość
bolo

alez głupoty piszesz, masakra

Były sąsiad
Gość
Były sąsiad

panie Rakowski WSTYD !!! Żałuję że na pana głosowałam. Proszę nie liczyć na mój i moich najbliższych głosy. Proszę nie pukać do drzwi

Rodzic21
Gość
Rodzic21

Ciekawe czy zarzad zatwierdzi ten wybór po zapoznaniu sie z protokolem.

Niesprawiedliwy
Gość
Niesprawiedliwy

Proszę nie umieszczać informacji o tym, że ta Pani zaprezentowała się przed komisją lepiej ponieważ nie jest to prawdą. Z przykrością muszę stwierdzić, że w przeprowadzonym konkursie nie liczyły się żadne kompetencje i wiedza kandydatek, a jedynie poparcie. Stało się teraz to co dzieje się teraz wszędzie. „ Nie ważne czy dobry, czy coś potrafi ale najważniejsze że nasz”. A Pani która stratowała i wygrała nie zrobi sobie rachunek sumienia i zada sobie pytania: „ Czy warto być takim nieuczciwym”, „ Czy ta wygrana była satysfakcjonująca?”

Media
Gość
Media

Ma kwalifikację więc jest Była P dyr także by była ale co robiła za plecami kogo wina

Obserwator
Gość
Obserwator

Dobrze napisane – pisowska część komisji UZNAŁA. Nie ma ani prawa ani sprawiedliwości. Władza jak każda inna.

mławianka
Gość
mławianka

Niezupełnie… jak każda inna. Władza PIS jest lepsza, o wiele lepsza. Zdobyła doświadczenia na błędach innych i prze do przodu jak taran.
Podporządkowała sobie radio publiczne i telewizję publiczną jak nikt inny nie ośmielił się tego robić i wciska kit suwerenowi, a suweren wierzy bo dostał 500+, 13-tą emeryturę, 300+ itp

Next
Gość
Next

Do Mlawianki JEST NIEPRAWDA TO CO PISZESZ WRESZCIE POLSKIE RODZINY MAJĄ POMÓC JAK TO W INNYCH KRAJACH

Obserwator
Gość
Obserwator

Polskie rodziny, to niech nauczą sie uczciwie pracować , a nie chlac piwkoi zbijac bączki za pęćsetki wyplacane z podatkow uczciwie pracujacych. I niech naucza swoje dzieci, z3 na wszystko w życiu trzeba uczciwie pracowac, a nie stac w roszczeniowej kolejce i wrzeszczec daj. Żenada.

Obserwator
Gość
Obserwator

Pomoc?? Czyli kasę za darmoszke i bez pracy? Pewnie. Po co sie uczyc i pracowac uczciwie, lepiej stanąć w roszczeniowej kolejce, wyciagnac lapke i dostać kaske, na ktora zrzucaja sie wszyscy pracujacy podatnicy. I dalej pracujmy na nierobow. Zenada. Oczywiscie sa wyjatki.

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Next. Mlawianka, pisze prawdę, bo tylko dzieki temu, PIS SIE TRZYMA U WŁADZY, i stalej w ymysla rzeczy aby kupowac sobie e wyborców i takich naiwniakow,jak TY. Nikt ze zdrowo myslacych ludzi nie bedzie kwestionowal pomocy dla rodzin, ale nie tak ze kasę dostaja takze ci co zarabiają miliony.

mławianka
Gość
mławianka

Ja rozumiem, że tę pomoc powinni mieć rodzice pracujący, ale nie menelstwo, które żadnej pracy nie tyka, a to co dostaną na dzieci to przechlają i puszczą z dymem, a dzieciaki i tak głodne, brudne i obdarte.

ALEKSANDRA
Gość
ALEKSANDRA

w innych krajach rodzice pracują na dzieci, w naszym kraju DZIECI UTRZYMUJĄ RODZICÓW PASOŻYTÓW 🙁 więc nie wypisuj głupot:( a polskie rodziny mogą używać do woli! WYJDŹ NA ULICĘ MŁAWY W GODZINACH PRACY, DOKŁADNIE WIDAĆ, ŻE MAŁO KTO PRACUJE 🙁

Życzliwa
Gość
Życzliwa

Za te wszystkie wspaniałe rzeczy , które zrobił PIS ja, moje dzieci, wnuki a może i prawnuki będą musiały zapłacić, faktycznie jest super

Rozżalona
Gość
Rozżalona

Praca zweryfikuje jak nowa dyrektorka sobie poradzi -placówka wymaga doświadczonego dyrektora jakim jest Pani Drozdowska dzieciaki w placówce są trudne czasami sytuacje wymagają szybkiego reagowania lub podejmowania szybkich decyzji jak poradzi sobie ktoś kto nie mial do czynienia z dzieciakami z niepełnosprawnością !nie rozumiem tego kraju i układów w nim panujących

dzidek
Gość
dzidek

Myślę ze po takich decyzjach, wreszcie Pani zrozumiała, ale to i to dobre, że otworzyla Pani oczy na swiat. LEPIEJ POZNO NIŻ WCALE.

Mława
Gość
Mława

Rozzalona wiesz ze dyrektorem się bywa

Rozżalona
Gość
Rozżalona

Mława bywa to się na zabawach !najpierw trzeba być człowiekiem a potem dyrektorem lekarzem itp …a taka jest obecnie Pani dyrektor normalnym rozumiejącym życie człowiekiem

qwerty
Gość
qwerty

Powodzenia dla nowej Pani Dyrektor. Miejmy nadzieję że zdaje sobie Pani sprawę ze specyfiki (jak nazwa wskazuje) tej szkoły i że nie wystarczy tam, jak w niektórych innych szkołach, usiąść za pustym biurkiem i czekać aż aż się robota zrobi, bo się przy takich dzieciach nie zrobi

Media
Gość
Media

ALE TAM WIELCY SPECJALIŚCI PRACUJĄ HAHAHA

Zyczliwy
Gość
Zyczliwy

Wielcy jak wielcy, ale ludzie wykształceni, kochający dzieci ich problemy, narzekający często na trud pracy ale oddani, musisz nam zazdrościć skoro coś takiego zostało napisane. Nie oceniaj książki po okładce

Rodzic
Gość
Rodzic

No to rzeczywiściw specjalistka do naszych dzieci 🙁

Sis
Gość
Sis

Specjalistów to chyba macie w postaci kadry pedagogicznej, nauczycieli, wychowawców, terapeutów. Dyrekcja ma troszkę inne zadanie

Rodzic
Gość
Rodzic

Czyli też ale troszkę. Tragedia

dzidek
Gość
dzidek

Sis. Oczywista rzecz, że, Dyrektor, ma inne zadanie, miedzy innymi byc w stalym kontakcie ze STAROSTWEM, z twego postu widac że vdobrze pamietasz dawne czasy!!!

rodzic
Gość
rodzic

dyrektor jest od zarządzania. Specjaliści to powinni być inni nauczyciele

Rodzic
Gość
Rodzic

Piszesz bzdury ale teraz tak będzie

Niezainteresowany
Gość
Niezainteresowany

Musi się znać na tym czym zarządza. Nie każdy może zarządzać np.szpitalem Chyba że jest specjalistą menagerem