Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jest nowy dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego


Już wiadomo, kogo komisja konkursowa zarekomendowała po wczorajszych rozmowach kwalifikacyjnych z kandydatami na dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.


Do konkursu stanęły dwie kandydatki, Katarzyna Drozdowska – wcześniej będąca dyrektorem tej placówki i Maria Magdalena Kozakiewicz, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Sarnowie koło Kuczborka. Obie spełniły  wymogi formalne i stanęły przed piętnastoosobowa komisją konkursową, której przewodniczył wicestarosta Zbigniew Markiewicz. Komisja uznała, że lepiej zaprezentowała się Magdalena Kozakiewicz. Teraz dopełnieniem formalnej drogi wyboru jest zatwierdzenie decyzji komisji konkursowej jeszcze przez zarząd powiatu.

Nowa pani dyrektor obejmie obowiązki od dnia 31 sierpnia. Maria Magdalena Kozakiewicz uczy dotychczas w Szkole Podstawowej w Sarnowie k. Kuczborka języka polskiego, jest też logopedą i bibliotekarką.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
117 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Monika Jotka

Misiu
Misiu
4 lata temu

I tak oto dobra zmiana dotarła do naszego miasta. Już tacy, byli, którzy pojawili się nie wiadomo skąd i odbierali medale za wybitne zaslugi dla naszego kraju.
Drodzy nauczyciele, przyjmijcie nową Panią dyrektor z należytym honorami.: Czołem Pani dyrektor!!!

Lisa
Lisa
4 lata temu

Do Rozżalonej. Przykro mi , ale muszę Ci uświadomić, że czas rządzenia nowej dyrektor nie zweryfikuje jej prac. Nikt o to nie dba. Dyrektor siedzi, kawę pije, a inni nauczyciele,pracują na sukces szkoły, a jeśli nie na sukces, to na to , by jakoś było…..i jest.Ty się napracujesz a dyrektor zbiera laury. Rzadko zdarza się, że przyznaje publicznie, iż to inni ludzie dokonali sukcesów.Zwykle to niekompetentni spijają śmietankę, pracowici pracują na ich sukces. To tajemnica publiczna, wszyscy o tym wiedza i pozwalają na polityczne wybory.Nie wiem, jak jest z tą panią, o której mowa, bo jej nie znam i nie chcę nikogo skrzywdzić. Jeśli jednak jest choć odrobina prawdy w publikowanych opiniach, to powinna się zastanowić i rozważyć honorową rezygnację. Znam wielu dobrze wykształconych , mądrych pedagogów, z zacięciem i umiejętnościami menadżerskimi, którzy w swej mądrości mówią :,,Wiem, że nic nie wiem”.Niestety znam też ignorantów, którzy nigdy nie dostaliby się na przyzwoite uczelnie, coś tam pokończą i niestety…rządzą. Obu Paniom życzę dużo siły, zdrowia, rozsądku i tego, by nie kierowały się emocjami.Praca w szkole jest trudna i odpowiedzialna, dlatego każda z was musi liczyć się z odpowiedzialnością.Serdeczne pozdrawiam Was obie i życzę powodzenia.

Kolo
Kolo
4 lata temu

Uważam, że nauczyciele którzy wiedzę mają i pracują żetelnie mogą się nie obawiać…ale mam znajomego w tej szkole i słyszałem, że poziom niektórych ma wiele do życzenia…więc studia to nie wszystko.
I przestańcie kombinować za plecami bo wam się czkawką odbije…nauczyciele..hahahaha.

Tej Pani juz można podziękować, a gdyby miała honor to pogodziłaby się z decyzją. Ale nie… wysługuje się nauczycielami a oni hejtują ile się da. Nie ładnie.

Sprawiedliwy
Sprawiedliwy
4 lata temu
Reply to  Kolo

Nikt się nikim nie wysługuje! Honoru to pozbawiona jest osoba, która z poparciem startuje na wysokie stanowiska do których nie ma odpowiedniego doświadczenia! To takie osoby takiego honoru nie posiadają!

kolega
kolega
4 lata temu

Trzeba troche pomyslec ,a dlaczego tak sie stalo?,a moze za dlugo sie strajkowalo,moze to jest powod do zmian,kto krzywdzil dzieci przez ponad 3 tygodnie bo sie zachcialo strajkowac,dlaczego wtedy nikt nie myslal o dzieciach.

Kadra
Kadra
4 lata temu
Reply to  kolega

Strajk był akcją ogólnopolską sprowokowany działaniami PiS. Wszystkie dzieci, które przychodziły do szkoły miały zapewnioną opiekę.

Basia
Basia
4 lata temu
Reply to  Kadra

Jak strajkowaliscie to nie o troske o dzieci, tylko dla siebie o pieniądze. Strajk nie byl przymusem. Dokładnie z tego co wiem, jedna ze szkół nie strajkowala i o czym tu mówić? Dzieci do szkoły nie przychodziły, opiekowały się nimi rodzice.

Kadra
Kadra
4 lata temu
Reply to  Basia

Piszesz nieprawdę. Nie tylko 1 szkoła nie strajkowała. Nasza szkoła przyłączyła się do strajku, bo taką podjęliśmy decyzję. Każde dziecko miało zapewnioną opiekę.

Rozzalona
Rozzalona
4 lata temu
Reply to  Basia

Do Basia strajk był zorganizowany również dlatego ze nauczyciele walczyli o lepsza edukacje radzę się dobrze zapoznać o co walczyli nauczyciele a opiekę dzieci miały przez cały okres strajku.

Pati
Pati
4 lata temu
Reply to  kolega

„Kolego” czy uważasz, że pozbawienie ludzi praw do wyrażania sprzeciwu to jest w porządku?… jestem matka dziecka uczęszczającego do szkoły i jak najbardziej wspieram nauczycieli, ale i nie tylko! Wspaniały „ kolego” czy młodzi lekarze, my rodzice chorych dzieci tez do tego nie mamy prawa? Takie prawo zapewnia nam konstytucja! A karanie jakiej kolwiek grupy społecznej, która sprzeciwia się decyzjom osób rządzących jest odbieranie prawa demokracji! A ty„ wspaniały kolego” podziękuj wszystkim którzy maja odwagę walczyć, bo ty na to nie masz odwagi!

WOW
WOW
4 lata temu

Wybór Sekretarza Powiatu i Pani Dyrektor, to prawdziwy HIT. Te wybory zapiszą się w dziejach Powiatu Mławskiego. MASAKRA!

the end
the end
4 lata temu

Żenada i wstyd…brak słów… panie Rakowski jak tak można??????

Do Rodziców
Do Rodziców
4 lata temu

Drodzy Rodzice! Wierzę, że Wasza mądrość i troska o dobro Waszych skrzywdzonych przez los dzieci zwycięży. Sprawę można wyjaśnić w prosty sposób. Wystarczy sprawa zainteresować media. Pisanie o swoim rozczarowaniu i zawieszeniu tutaj to jedno, ale musicie stać twardo na nogach i wiedzieć, że to nic nie da. Smutne to, ale prawdziwe. Działajcie. Jestem sercem z Wami

Ktos
Ktos
4 lata temu

Trzymam kciuki. Powodzenia dla Pani Magdy

Niesprawiedliwy
Niesprawiedliwy
4 lata temu
Reply to  Ktos

Niech zrobi sobie rachunek sumienia i uczciwie sobie odpowie czy była naprawdę lepsza?!

Kryśka
Kryśka
4 lata temu

Drodzy czytelnicy tego portalu, musicie wiedzieć że w Ośrodku nie pracują hejterzy, tylko byliśmy na konkursie i mamy wiedzę co zaprezentowała zwyciężczyni . Niestety kompletny brak jakichkolwiek kwalifikacji. Znamy reguły konkursu. To nie jest tak że bronimy czyjegoś stołka, choć bardzo cenimy i szanujemy poprzednią dyrektor. Nie byłoby jednego złego słowa gdyby wygrał lepszy kandydat. Takie są reguły i nikt by z tym nie dyskutował. Ale wygrała osoba bez żadnych kompetecji i tu problem, żal i obawa o los świetnie prowadzonej placówki.

Gość
Gość
4 lata temu

A kolejny nabór też starostwo świetnie rozstrzygneło. Wybór dyrektora wydziału komunikacji znali wszyscy jeszcze przed rozstrzygnięciem. Teraz PiS stosuje politykę prorodzinna. Zatrudnia kolejna osobę w starostwie i podległych jednostkach. Pracują już całe małżeństwa. Grunt to rodzinka Panie Starostwo. Takich mamy fachowców.

Makit
Makit
4 lata temu

Ludzie przestańcie oczerniać innych ludzi. Czy poprzednia dyr. tej szkoły cale zycie ma pracować w tej szkole sa jeszcze inni ludzie z bardziej lepszym wyksztalceniem. Ci co pisz te głupie tematy to najprawdopodobniej ludzie poprzedniej Pani dyr. Masakra

Pola
Pola
4 lata temu
Reply to  Makit

Z tego co wiem nowa Pani dyrektor jest po mlawskiej sorbonie. Gratuluje

Niesprawiedliwy
Niesprawiedliwy
4 lata temu
Reply to  Makit

No właśnie „wykształcenie” o czym konkretnie Makit mówisz… studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki to te większe wykształcenie? To gratuluje rozumienia pojęcia „ większe wykształcenie”.

Jukon
Jukon
4 lata temu
Reply to  Makit

Nie ma” bardziej lepszego „wyksztalcenia. Nie masz pojęcia o sprawie, to nie zabieraj głosu. Została” przyniesiona”w teczce, tak jak inni dyrektorzy, np. LO, bo jest z PISu…

Co?
Co?
4 lata temu

W szkole o specjalnym charakterze pracy potrzebny jest dyrektor ,,specjalny ” oddany przede wszystkim dzieciom, uczniom i wychowankom, umiejący współpracować z rodzicami, posiadający wiedzę, którą przełoży na działanie. Znający potrzeby ale przede wszystkim specyfikę pracy !!!!!!!!!!!!!Realizacja podstawy programowej nie oznacza siedzenia za biurkiem, to ogromne wyzwanie dla
całej społeczności szkolnej, to praca zbiorowa, choć nie każdy zatrudniony rozumie co to jest i zdarza się że oczernia innych z własnego podwórka. Życzę Wam kochani aby kroki jakie poczyniliście dały oczekiwany dla Was rezultat. Brońcie się przed karierowiczami. Pozdrawiam Was

ABC
ABC
4 lata temu

Tylko w Polsce taka komedia, takie kolesiostwo…

Wera
Wera
4 lata temu
Reply to  ABC

Przepraszam, nie w Polsce, tylko z PISu…

Monika
Monika
4 lata temu

Smutne, dlaczego tak specyficzną placówką ma kierować osoba, która się w ogóle na tym nie zna…. Pani Drozdowska, dbała zawsze o nasze dzieci, do każdego podchodziła indywidualnie, o Ośrodek dbała jak o swoje dziecko. Pomagała dzieciom z dobrej woli, nad każdym się pochylała, spotkała ją ogromna niesprawiedliwość…. Do czego dąży Starostwo? Może mi ktoś wytłumaczyć? Wydaje mi się, iż dobro dzieci i Ośrodka jest najważniejsze… Czytając komentarz Państwa widać, że rodzice są oburzeni tą decyzją, to wszystko świadczy o tej Pani! Na jej miejsce wybiera się laika, o co chodzi, gdzie tu zdrowy rozsądek, ludzie troszkę przyzwoitości bo nie macie żadnych zahamowań, bezczelnie ustawiliście konkurs!

lajk
lajk
4 lata temu
Reply to  Monika

Kobieto jakie ty piszesz bzdury to swiadczy o twojej kulturze. Nie oczerniaj innych ludzi jak ich nie znasz .I to pisze kobieta szok

Bali
Bali
4 lata temu

Do pani Magdy- trzymam za panią kciuki. Jesli teraz sie pani cofnie to już tak bedzie przez całe żyvie. Powodzenia

Matka M.
Matka M.
4 lata temu
Reply to  Bali

Cofnie … to ma się uczyć na naszych dzieciach. Próbować … doświadczać … moje dziecko nie jest do tego aby ktoś sobie walczył o swoje lepsze życie i chore ambicje. Bali może niech na twoich dzieciach i bliskich uczy się walczyć o swoje!!!

Blanca
Blanca
4 lata temu
Reply to  Bali

Super I gratuluję nowej Pani Dyrektor M.Kozakiewicz.Widocznie przyda się nowa krew ,ktòra będzie rozważnie zarządzała tą placówką. Super że tak zadecydowało Starostwo. Jak tak można pisać takie bzdury I oczerniając osobę nie znając jej jest takim samym człowiekiem jak każdy z nas mając męża I dziecko.Wygrała czystą uczciwą sumienną pracą bo ma inne nowocześniejsze myślenie,może wnieść do nowej pracy .Jest osobą inteligetną ,młodą ,uczciwą,oddaną swojej pracy co się mało zdaża w dzisiejszych czasach.Nie macie wpływu na to że będziecie pisać takie bzdury,macie chyba dużo na sumieniu oczerniając ją.Wygrała bo miała więcej wiedzy, gratuluję I trzymam mocno kciuki za nową Panią Dyrektor

Nauczycielka
Nauczycielka
4 lata temu
Reply to  Blanca

Jak taki geniusz to może szkoda jej do szkoły specjalnej?

Z boku
Z boku
4 lata temu

Położą mławską oświatę podległą starostwu. Kolejny przykład wyboru (I LO). Żenada.

Pola
Pola
4 lata temu

Czy nowa Pani dyrektor uważa, że nie wiemy dlaczego pozbyli jej się ze szkoły? Pani doskonale wie jaką była umowa między panią, dyrektorem ktory obiecał Pani pomóc i jeszcze jedna osoba o ktorej napisze później w swoim czasie. Ludzie wszystko wiedzą i Pani nie znajac specyfiki tej szkoly ,pracy z chorymi dziećmi przyjęła tę propozycję? jest Pani niesamowita ,niech się Pani dobrze zastanowi nad swoją decyzją.

Rozżalona
Rozżalona
4 lata temu
Reply to  Pola

Może warto to ujawnić chociaż wiem
Ze nie jest to takie łatwe pewnie ale
Dość ustawek

Pumo
Pumo
4 lata temu
Reply to  Pola

Może warto ujawnić pewne fakty…Rodzice w Was nadzieja.

Pumo
Pumo
4 lata temu
Reply to  Pola

Może warto ujawnić te fakty.

Zainteresowany
Zainteresowany
4 lata temu

Ja mam pytanie. Czy ta pani jest z PiS, jak dyrektor I LO ?

ktos
ktos
4 lata temu
Reply to  Zainteresowany

Nie ta Pani jest bezpartyjna

Walerek
Walerek
4 lata temu
Reply to  ktos

… tylko sympatyzuje z PIS, he he…

Basia
Basia
4 lata temu

To znaczy, ze Pani Drozdowska ma pracowac w tej placówce dożywotnio? Wszedzie potrzebne są zmiany. Młodzi mogą wiecej bez układów i układzików!

Ala
Ala
4 lata temu
Reply to  Basia

Co mogą młodzi, którzy nie znają się kompletnie na pracy w takiej placówce, od lat dyrektorami zostawali pracownicy tej placówki, ludzie którzy znali jej charakter…..

jak?
jak?
4 lata temu
Reply to  Basia

To czemu wciąż korzystają z tych układów??????????????????

Matka M.
Matka M.
4 lata temu
Reply to  Basia

Basiu ta Pani zdobyła te stanowisko dzięki układom i układzikom!!! I właśnie taka młoda a sama osiągnąć nic nie może tylko potrzebuje pleców innych! Wstyd! A zmiany powinny być tam gdzie naprawdę są potrzebne. A ta pani sprzedała swój honor i dumę aby realizować swoje ambicje… I to jest nauczyciel, który ma uczyć nasze dzieci! Jakimi ona kieruje się wartościami … w jaki sposób ma mówić o uczciwości i zdrowej rywalizacji?

specjalny
specjalny
2 lata temu
Reply to  Matka M.

ta pani to nie ma pojęcia czy jest na ziemi czy gdzieś w kosmosie

Arek ...
Arek ...
4 lata temu

Większość podajacych się za rodzicow to 100% to ta kasta – wazelina … knują i kwiczą bo tacy z nich specjaliści ze fiu fiu i trzęsą tyłkami… w końcu może za pracę się wezmiecie i ktoś was inny oceni.

Edgosik
Edgosik
4 lata temu
Reply to  Arek ...

Spytaj gościu któregoś z rodziców a nie bredzisz głupoty

tyłek
tyłek
4 lata temu
Reply to  Edgosik

Najsmutniejsze z tego wszystkiego jest to , ze ludzie nie znający problemu najwięcej mają do powiedzenia

Ciekawski
Ciekawski
4 lata temu

Mam pytanie do pana Rakowskiego co zrobił pan dla polepszenia pobytu dzieci chorych, kalekich, z wieloma niepełnosprawnościami. Przecież to placówka panu podległa.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
4 lata temu
Reply to  Ciekawski

Co zrobił? Pozbywa się z pracy wieloletnich pracowników z doświadczeniem a zatrudnia dziadków i ludzi z układu bez wiedzy i pojęcia o pracy. Brawoooo Panie Rakowski

Nat
Nat
4 lata temu

Ludzie czemu tak hejtujecie człowieka którego nie znacie i nie macie pojęcia jak bardzo takie debilne komentarze mogą zniechęcić. Pani Magda jest bardzo ambitna i odważna że zechciała wystartować na to stanowisko. Wiem też że chce dla tej szkoły jak najlepiej i wcale nie chodzi o stołki i jakieś układy. Polska to zawistny kraj, gnoją tego komu coś się w życiu udało. Ja życzę Pani Magdzie duzo cierpliwości i najlepszego na nowym stanowisku. Może zrobi dla tej szkoły jeszcze więcej niż myślicie i będzie wam głupio…. Nie do was należy osądzanie

Niesprawiedliwy
Niesprawiedliwy
4 lata temu
Reply to  Nat

Po pierwsze nikt tej osoby nie hejtuje! Po drugie ta ambitna i odważna osoba o której Pani wspomina nie była sama! Jej odwaga wynikała z pewności, że stając do konkursu ma poparcie ważnych osób którzy ja wystawili! A po trzecie, żeby zrobić coś dla szkoły więcej trzeba wiedzieć co już w niej istnieje!

Nol
Nol
4 lata temu
Reply to  Nat

Nareszcie jakiś madry komentarz

aaaa
aaaa
4 lata temu
Reply to  Nat

Odważna to może i jest. Nie zna specyfiki pracy w szkole specjalnej a porywa się na tak ważne stanowisko. Ta Pani nawet dnia nie przepracowała w takiej placówce!!! tak to jest w PiS. Tylko układy!!!

Domin
Domin
4 lata temu

Oj będzie zabawa

Rozczarowana
Rozczarowana
4 lata temu

Uważam, że nikt nie jest w stanie zastąpić Panią Anię Drozdowską na tym stanowisku. Osoba kompetentna, dbająca o rozwój placówki i dobro dzieciaków. Lubiana i szanowana wśród pracowników i rodziców. Ciesząca się dobrą opinią wśród mieszkańców naszego miasta.
Sama mam dziecko niepełnosprawne.. Często przebywałam w Ośrodku. Widziałam na przestrzeni czasu ile Pani dyrektor zrobiła dla tej szkoły. Z placówki, która niekoniecznie była przystosowana do pomocy tak „trudnym dzieciakom” stworzyła komfortowe warunki do ich rehabilitacji i kształcenia. Wyposażenia sal, świetlice, powiększyła budynek, bo dzieciaków przybywało, a przecież miejsca dla nich zabraknąć nie mogło..
Tak powinien myśleć prawdziwy dyrektor! Dyrektor placówki dość specyficznej, bardziej wymagającej!
Nie wyobrażam sobie, że ktokolwiek mógłby ją zastąpić.
Głowa do góry Pani dyrektor!
Są ludzie dla których Pani zawsze zostanie TĄ JEDYNĄ, NASZĄ Panią Dyrektor! ❤️

Kierowca
Kierowca
4 lata temu
Reply to  Rozczarowana

Nawet dzieci do szkoły dowozila rodzina . Oczywiście nie za darmo .

Matka
Matka
4 lata temu

Czy nasze władze poza obsadzaniem stanowisk mają coś innego na uwadze ?

Niesprawiedliwy
Niesprawiedliwy
4 lata temu
Reply to  Matka

Aktualna władza napewno nie! „Byle kto, byle był masz!”

XYZ
XYZ
4 lata temu
Reply to  Matka

Nasze władze obstawiają stołki nie martwiąc się o los placówki….

Matka
Matka
4 lata temu

Mam pytanie do tych ludzi ze starostwa – czy komukolwiek z państwa zależy na losie naszych dzieci ? Pewnie cieszycie się że u was ok.

Rodzic
Rodzic
4 lata temu

Kuratorium jest w Ciechanowie a Ciechanów nigdy nie był dla Mławy przyjazny w myśl zasady – im gorzej tym lepiej, ale Wy, ludzie z Mławy. Pani Tomkiel. Zając, panie Markiewicz i Zejer czy nie macie serca ani sumienia żeby nawet wśród tych najsłabszych i tak już pokrzywdzonych przez los dzieci uprawiać parszywą politykę, dajcie jej inny stołek ale wara od naszych dzieci. Dajcie im spokój !!!

Członek komisji
Członek komisji
4 lata temu
Reply to  Rodzic

Skad wiedza, jak głosowałam? I skad pewność?

Ciekawy Z Mlawy
Ciekawy Z Mlawy
4 lata temu

Ludzie nie znam was ale widze ze calej winy szukacie w PIS. Co to ma wspolnego. To jak tych poprzednich dyr wybierano to jakie partie winne byly no jakie niech ktoś napisze no bo to ciekawe dla Mlawy. Mysle ze nikt nie odpowie mi.

Były Nauczyciel
Były Nauczyciel
4 lata temu

Tu nie ma ‚całej winy’ TU JEST: Dyrektorka z 30 letnim stażem pedagogicznym (15 lat pedagog szkolny w Ośrodku Specjalnym oraz 2 kadencje Dyrektorowania w owym Ośrodku!!! ORAZ 35 letnia pani X szeregowa nauczycielka wiejskiej szkoły podstawowej bez ŻADNEGO doświadczenia w nadzorowaniu placówek oświatowych, bez znajomości specyfiki pracy w szkolnictwie specjalnym, ‚merytoryczne’ przygotowanie na poziomie ‚Wyższej Szkoły Zawodowej’ w Mławie… coś już kumacie??? Nikt przy odrobinie samokrytycyzmu nie odważyłby sie wystartować w konkursie na Dyrektora dużej placówki oświatowej, zwłaszcza, gdy nie ma pojęcia na czym polega praca w OŚRODKU, który skupia:Wczesne Wspomaganie Rozwoju(dzieci z zaburzeniami rozwoju od 1 miesiąca życia), Przedszkole Specjalne, Szkołę Podstawową dla osób lekko upośledzonych, Szkołę Zawodową, Szkołę Podstawową dla osób z głębszym upośledzenie, Szkołę Przysposabiającą do zawodu…chyba, że ZOSTAŁ ZAPEWNIONY: ‚STARTUJ, POPRZEMY CIĘ’ I tak też było! Pani X została przywieziona w teczce z Kuratorium Oświaty w Ciechanowie, Starostwo Powiatowe z panem starostą na czele, nie miało tu NIC do gadania 🙁 Jeśli ktoś jest ciekawy, jak funkcjonuje Ośrodek Szkolno-Wychowawczy pod Opieką Pani dyrektor Drozdowskiej, proszę zajrzeć na strony internetowe, a najlepiej odwiedzić osobiście!!! nie wystarczyłoby TU miejsca, żeby wymienić WSZYSTKO TO, czego dokonała Pani Dyrektor przez 2 kadencje !
j

XYZ
XYZ
4 lata temu

Wybory naszych władz żenujące, kogo myśmy wybrali…destrukcję….

NIC to
NIC to
4 lata temu

Do tej pory nikt z dyrektorów nie zmienił Ośrodka, jak ta znienawidzona przez wielu
p. Drozdowska

Niesprawiedliwy
Niesprawiedliwy
4 lata temu

Poprzedni Dyrektorzy wybierani byli z Rady Pedagogicznej. Byli pracownikami szkoły i znali ja od podszewki! A władza o której wspomniano liczyła się z argumentami i ich wiedzą na temat szkoły. Najważniejsze było dobro placówki, uczniów i rodziców oraz wszystkich pracowników, a nie przekonanie polityczne! Jak aktualnie „ Nie ważne czy dobry, ważne że nasz!”.

nina
nina
4 lata temu

Jak jest z PiSu to może 😀

Żenada
Żenada
4 lata temu

Pani nie ma żadnego doświadczenia w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami… i pojęcia w żadnym kolorze o funkcjonowaniu ośrodka!!! Żenujący wybór „dobrej zmiany”.

Niesprawiedliwy
Niesprawiedliwy
4 lata temu

Cały ten konkurs to było z góry zaplanowane oszustwo!!!

Robert
Robert
4 lata temu

Jak Pana wice ….. wybierali to duzo ludzi mowilo ze to najgorsza wersja jaka moze byc I TO BYLA PRAWDA.Bo to jest sprawa tego Pana .Caly PIS MLAWSKI do zmiany zapamietajcie sobie Panowie bo my wyborcy wam pokazemy Ludzie czekali na zmiany ale nie tak to mialo wygladac .Zeby zatrudniac zony mezow i ludzi bez kompetencji to nawet za komuny tak niebylo

Wieslawa
Wieslawa
4 lata temu

Niema co stare capy zPisu wsadzaja na stolki swoich nie przypadkowych ludzi to wszystko dlugi wdziecznosci uklady wstyd panie wice…. Nie wyciaga pan wnioskow zle to Panu wrozy Niszczycie Pis mam nadzieje ze wreszcie ktos odpowiednio powiadomi wladze w Warszawie .Bardzo brzydko .Prosze sie zastanowic

Aaaa
Aaaa
4 lata temu

No to po szkole. Jak może zostać dyrektorem osoba, która nawet raz nie była w szkole specjalnej!!!! Przecież to jest inna specyfika pracy!! Takie że rzeczy to tylko w PiS. Widać, że układy wygrywają a nie wiedza i doświadczenie.

Obserwator
Obserwator
4 lata temu

Taka komisja i taki kandydat, ktory otrzymal poparcie. I kolejna ustawka. Watpliwe, aby na stanowisko dyrektora tej placowki znalazl sie lepszy kandydat, niz dotychczasowa Pani Dyrektor. Znajaca doskonale potrzeby wychowankow i wychodzaca im naprzeciw w swoich dzialaniach i wizji placowki, pozyskujaca srodki zewnetrzne na realizacje zadan dydakrycznych, terapeurycznych, wychowawczych. Zawsze merytoryczna, otwarta, empatyczna. Oj… Nie znjadzie sobie równych……

mławiaaanka
mławiaaanka
4 lata temu

O Kurde!:< :<
Ale szkoda! Za Pani Drozdowskiej szkoła wiele zyskała, a teraz to wszystko na nic, do władzy doszła nie znająca się na tym fachu pani i ooo. Brawa dla komisji -_-

zrozpaczona
zrozpaczona
4 lata temu

To co się stało to mało nazwać tragedią, po co było robić konkursy jak z góry było wiadomo że przejdzie człowiek rekomendowany

Topik
Topik
4 lata temu

Droga komisjo, jak wam nie wstyd po tym co zrobiliście. Możecie spojrzeć sobie w oczy? Bo nam chyba nie będzie mieć odwagi. Ale pewnie się mylę bo trzeba by mieć trochę przyzwoitości a tego wam zabrakło. Wstyd, wstyd, wstyd…..To jest ta dobra zmiana.

Killer
Killer
4 lata temu

Ambitna kandydatka nawet nie widziała na oczy szkoły której tak bardzo chciała zostać dyrektorem. Na konkursie bredziła że będzie otwierać mieszkania terapeutyczne, które tworzy się dla osób dorosłych, niepełnosprawnych absolwentów. Zero jakichkolwiek kompetencji. Ale Pani przyjechała w teczce więc kompetencje są najmniej istotne. Najbardziej żenujące jest to że uczestniczy w tej hucpie kuratorium które ma być strażnikiem jakości kształcenia. Jak nowy dyrektor wyobraża sobie współpracę z radą, rodzicami. Dobranoc Ośrodku

Prawda
Prawda
4 lata temu
Reply to  Killer

Ojjj niewyolbzymiajcie sprawy prwda jest taka ze jest nowy dyr i tyle

Anja
Anja
4 lata temu
Reply to  Prawda

co ty Prawdo, wiesz o placówce i ‚nowym dyr? ps. jeszcze go nie ma i miejmy wiarę głęboką, że jednak nie będzie!

Refleksyjny
Refleksyjny
4 lata temu
Reply to  Killer

Niestety. Kuratorium i starostwo w jedną trąbkę dmuchają. Tyle tylko że w starostwie są z naszej, wyborców woli. Ja baaaardzo żałuję swojego głosu i błędu nie powtórzę.

Lila
Lila
4 lata temu

Żeby zarządzać to trzeba choc trochę znać placówkę i jej specyfikę – ta pani nie ma o tym pojęcia.

Next
Next
4 lata temu
Reply to  Lila

DO LILA człowiek nie rodzi się wszystkowiedzacy praktyka porządnych ludzi czyni mistrzami a uczciwość na 1 msc

nauczyciel
nauczyciel
4 lata temu
Reply to  Next

UCZCIWOŚĆ??? czy uczciwy jest ktoś, kto korzysta z protekcji??? ps. jakaś ‚sugestia’, co do czyjejś ‚nieuczciwości’?

Obserwator
Obserwator
4 lata temu

Brawo….skończą sie może w kończu podlizywania i układy. Czas na zmiany…bo szkoła sie cofała w rozwoju…życzę by nowa dyrektor zrobiła porządek a kto sie nie nadaje sam odejdzie.

Obserwator
Obserwator
4 lata temu
Reply to  Obserwator

Uklady dopiero sie zaczną w tej sytuacji

Niesprawiedliwy
Niesprawiedliwy
4 lata temu
Reply to  Obserwator

„Cofa” – cofnąć to można film…. „Porządek” niech zrobi od samej siebie! Szkołę tworzy nie sam Dyrektor ale przede wszystkim dzieci, rodzice oraz wszyscy pracownicy!

Edgosik
Edgosik
4 lata temu
Reply to  Obserwator

Najbardziej cofnięty w rozwoju jest sam Obserwator. Rada na przyszłość – najpierw pomyśl, potem pisz!

Mlawianin
Mlawianin
4 lata temu

Masakra – znowu układy. Myślę, ze z Ta nowa Panią będzie po placówce. Gratuluję wyboru !!! Znaleźli jej stoleczek.

bolo
bolo
4 lata temu
Reply to  Mlawianin

alez głupoty piszesz, masakra

Były sąsiad
Były sąsiad
4 lata temu

panie Rakowski WSTYD !!! Żałuję że na pana głosowałam. Proszę nie liczyć na mój i moich najbliższych głosy. Proszę nie pukać do drzwi

Rodzic21
Rodzic21
4 lata temu

Ciekawe czy zarzad zatwierdzi ten wybór po zapoznaniu sie z protokolem.

Niesprawiedliwy
Niesprawiedliwy
4 lata temu

Proszę nie umieszczać informacji o tym, że ta Pani zaprezentowała się przed komisją lepiej ponieważ nie jest to prawdą. Z przykrością muszę stwierdzić, że w przeprowadzonym konkursie nie liczyły się żadne kompetencje i wiedza kandydatek, a jedynie poparcie. Stało się teraz to co dzieje się teraz wszędzie. „ Nie ważne czy dobry, czy coś potrafi ale najważniejsze że nasz”. A Pani która stratowała i wygrała nie zrobi sobie rachunek sumienia i zada sobie pytania: „ Czy warto być takim nieuczciwym”, „ Czy ta wygrana była satysfakcjonująca?”

Media
Media
4 lata temu

Ma kwalifikację więc jest Była P dyr także by była ale co robiła za plecami kogo wina

Obserwator
Obserwator
4 lata temu

Dobrze napisane – pisowska część komisji UZNAŁA. Nie ma ani prawa ani sprawiedliwości. Władza jak każda inna.

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  Obserwator

Niezupełnie… jak każda inna. Władza PIS jest lepsza, o wiele lepsza. Zdobyła doświadczenia na błędach innych i prze do przodu jak taran.
Podporządkowała sobie radio publiczne i telewizję publiczną jak nikt inny nie ośmielił się tego robić i wciska kit suwerenowi, a suweren wierzy bo dostał 500+, 13-tą emeryturę, 300+ itp

Next
Next
4 lata temu
Reply to  mławianka

Do Mlawianki JEST NIEPRAWDA TO CO PISZESZ WRESZCIE POLSKIE RODZINY MAJĄ POMÓC JAK TO W INNYCH KRAJACH

Obserwator
Obserwator
4 lata temu
Reply to  Next

Polskie rodziny, to niech nauczą sie uczciwie pracować , a nie chlac piwkoi zbijac bączki za pęćsetki wyplacane z podatkow uczciwie pracujacych. I niech naucza swoje dzieci, z3 na wszystko w życiu trzeba uczciwie pracowac, a nie stac w roszczeniowej kolejce i wrzeszczec daj. Żenada.

Obserwator
Obserwator
4 lata temu
Reply to  Next

Pomoc?? Czyli kasę za darmoszke i bez pracy? Pewnie. Po co sie uczyc i pracowac uczciwie, lepiej stanąć w roszczeniowej kolejce, wyciagnac lapke i dostać kaske, na ktora zrzucaja sie wszyscy pracujacy podatnicy. I dalej pracujmy na nierobow. Zenada. Oczywiscie sa wyjatki.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
4 lata temu
Reply to  Next

Next. Mlawianka, pisze prawdę, bo tylko dzieki temu, PIS SIE TRZYMA U WŁADZY, i stalej w ymysla rzeczy aby kupowac sobie e wyborców i takich naiwniakow,jak TY. Nikt ze zdrowo myslacych ludzi nie bedzie kwestionowal pomocy dla rodzin, ale nie tak ze kasę dostaja takze ci co zarabiają miliony.

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  Next

Ja rozumiem, że tę pomoc powinni mieć rodzice pracujący, ale nie menelstwo, które żadnej pracy nie tyka, a to co dostaną na dzieci to przechlają i puszczą z dymem, a dzieciaki i tak głodne, brudne i obdarte.

ALEKSANDRA
ALEKSANDRA
4 lata temu
Reply to  Next

w innych krajach rodzice pracują na dzieci, w naszym kraju DZIECI UTRZYMUJĄ RODZICÓW PASOŻYTÓW 🙁 więc nie wypisuj głupot:( a polskie rodziny mogą używać do woli! WYJDŹ NA ULICĘ MŁAWY W GODZINACH PRACY, DOKŁADNIE WIDAĆ, ŻE MAŁO KTO PRACUJE 🙁

Życzliwa
Życzliwa
4 lata temu
Reply to  mławianka

Za te wszystkie wspaniałe rzeczy , które zrobił PIS ja, moje dzieci, wnuki a może i prawnuki będą musiały zapłacić, faktycznie jest super

Rozżalona
Rozżalona
4 lata temu

Praca zweryfikuje jak nowa dyrektorka sobie poradzi -placówka wymaga doświadczonego dyrektora jakim jest Pani Drozdowska dzieciaki w placówce są trudne czasami sytuacje wymagają szybkiego reagowania lub podejmowania szybkich decyzji jak poradzi sobie ktoś kto nie mial do czynienia z dzieciakami z niepełnosprawnością !nie rozumiem tego kraju i układów w nim panujących

dzidek
dzidek
4 lata temu
Reply to  Rozżalona

Myślę ze po takich decyzjach, wreszcie Pani zrozumiała, ale to i to dobre, że otworzyla Pani oczy na swiat. LEPIEJ POZNO NIŻ WCALE.

Mława
Mława
4 lata temu
Reply to  Rozżalona

Rozzalona wiesz ze dyrektorem się bywa

Rozżalona
Rozżalona
4 lata temu
Reply to  Mława

Mława bywa to się na zabawach !najpierw trzeba być człowiekiem a potem dyrektorem lekarzem itp …a taka jest obecnie Pani dyrektor normalnym rozumiejącym życie człowiekiem

qwerty
qwerty
4 lata temu

Powodzenia dla nowej Pani Dyrektor. Miejmy nadzieję że zdaje sobie Pani sprawę ze specyfiki (jak nazwa wskazuje) tej szkoły i że nie wystarczy tam, jak w niektórych innych szkołach, usiąść za pustym biurkiem i czekać aż aż się robota zrobi, bo się przy takich dzieciach nie zrobi

Media
Media
4 lata temu
Reply to  qwerty

ALE TAM WIELCY SPECJALIŚCI PRACUJĄ HAHAHA

Zyczliwy
Zyczliwy
4 lata temu
Reply to  Media

Wielcy jak wielcy, ale ludzie wykształceni, kochający dzieci ich problemy, narzekający często na trud pracy ale oddani, musisz nam zazdrościć skoro coś takiego zostało napisane. Nie oceniaj książki po okładce

Rodzic
Rodzic
4 lata temu

No to rzeczywiściw specjalistka do naszych dzieci 🙁

Sis
Sis
4 lata temu
Reply to  Rodzic

Specjalistów to chyba macie w postaci kadry pedagogicznej, nauczycieli, wychowawców, terapeutów. Dyrekcja ma troszkę inne zadanie

Rodzic
Rodzic
4 lata temu
Reply to  Sis

Czyli też ale troszkę. Tragedia

dzidek
dzidek
4 lata temu
Reply to  Sis

Sis. Oczywista rzecz, że, Dyrektor, ma inne zadanie, miedzy innymi byc w stalym kontakcie ze STAROSTWEM, z twego postu widac że vdobrze pamietasz dawne czasy!!!

rodzic
rodzic
4 lata temu
Reply to  Rodzic

dyrektor jest od zarządzania. Specjaliści to powinni być inni nauczyciele

Rodzic
Rodzic
4 lata temu
Reply to  rodzic

Piszesz bzdury ale teraz tak będzie

Niezainteresowany
Niezainteresowany
4 lata temu
Reply to  rodzic

Musi się znać na tym czym zarządza. Nie każdy może zarządzać np.szpitalem Chyba że jest specjalistą menagerem

117
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x