Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lalki, przytulanki, pacynki – mławska biblioteka zaprasza na wystawę


W Oddziale dla dzieci MBP została przygotowana wystawa „Lalki mojego dzieciństwa”. Ekspozycja prezentuje lalki współczesne wykonane z różnych materiałów. Wśród nich znajdują się te popularne na całym świecie lalki „Barbie”, a także lalki z czasów PRL-u. Wystawa wzbogacona jest o historię i zdjęcia lalek od najdawniejszych czasów do współczesności, informacje o znanych twórcach lalek. Prezentowane lalki pochodzą ze zbiorów prywatnych. Wystawa będzie trwała od 1 lipca do końca września 2019 r.


źródło: MBP w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x