Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jutro pierwsze spotkanie z cyklu „Wakacje z Maxem”!Już jutro odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Wakacje z Maxem”. Podczas spotkania czeka na Was wiele atrakcji m.in. Gry XXL, Gry S, Gry niegdysiejsze, Gry zręcznościowe, zabawy z Policją, Strażą Pożarną, Biblioteką i IMPREZĄ JAK MARZENIE.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na boisko szkolne przy Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie, w godzinach 11:00 – 14:00.

W razie niesprzyjającej pogody spotykamy się w sali gimnastycznej znajdującej się w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie.

Przypominamy, „Wakacje z Maxem” odbywają się w godz. 11.00 – 14.00 w każdy czwartek miesiąca, kolejne spotkania:

11 lipca 2019 – Szkoła Podstawowa nr 4

18 lipca 2019 Szkoła Podstawowa nr 2

25 lipca 2019 Mławska Hala Sportowa.

 

źródło: Organizatorzy

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x