Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Duży pożar lasu w gminie Chorzele. W akcji pomagały samoloty gaśnicze Lasów Państwowych.


fot. KSRG OSP Chorzele

Jak donosi portal www.infoprzasnysz.com, strażacy z dwóch powiatów gasili wczoraj (2.07.2019 r.) duży pożaru lasu, który wybuchł w okolicy miejscowości Zaręby w gminie Chorzele.

Do walki z pożarem zadysponowano zastępy straży pożarnej z powiatów przasnyskiego i ostrołęckiego oraz samoloty gaśnicze Dromader Lasów Państwowych. Szacuje się, że spaleniu mogło ulec nawet ponad 20 hektarów lasu.

 

: www.infoprzasnysz.com/remiza.com.pl

fot. KSRG OSP Chorzele

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Czytelniczka
Gość
Czytelniczka

Gdzie tam, panie, globalne ocieplenie? To spisek!

every
Gość
every

Przestań pi…ć głupoty!!
Powtarzasz to jak mantrę.
Co mają pożary do ocieplenia?
100 lat temu nie było ocieplenia, a pożary były.
Przemysł, zanieczyszczenie środowiska, samochody to są przyczyny ocieplenia klimatu. Pożary też się przyczyniają do tego zjawiska, ale POŻARY NIE SĄ SKUTKIEM OCIEPLENIA KLIMATU – tyle w temacie.