Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zatrzymano trzech mężczyzn podejrzanych o napad rabunkowy na obywatelu Ukrainy


Policja zatrzymała trzech mężczyzn podejrzanych o napad rabunkowy na obywatelu Ukrainy. Jednym z napastników był współlokator pokrzywdzonego. Mężczyźni najbliższe miesiące spędzą w areszcie. Zatrzymanym grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek, w godzinach popołudniowych, trzech mężczyzn pobiło 34-letniego obywatela Ukrainy, a następnie zrabowało mu pieniądze i telefon komórkowy. Mężczyźni wobec pokrzywdzonego używali metalowej pałki. Jednym ze sprawców był obywatel Białorusi, który zamieszkiwał w tym samym miejscu co pokrzywdzony. Pozostali mężczyźni to mieszkańcy pow. ciechanowskiego.

Ciechanowscy policjanci, tuż po zgłoszeniu zatrzymali podejrzanego o napad rabunkowy 46-letniego obywatela Białorusi, który w sobotę został aresztowany. Praca operacyjna policjantów doprowadziła do ustalenia i zatrzymania kolejnych dwóch mężczyzn, którzy brali udział w rozboju. W poniedziałek sąd zastosował tymczasowy areszt wobec 43-letniego mieszkańca pow. ciechanowskiego, natomiast trzeci z podejrzanych trafił do policyjnego aresztu we wtorek. Wobec 39-letniego mieszkańca Ciechanowa sąd również zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Przestępstwo rozboju jest zagrożone karą do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.infoprzasnysz.com / KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x