Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Nocny spacer krów po „siódemce”


Strażacy wzywani są nie tylko do pożarów i wypadków. Czasami pomagają w sytuacjach nadzwyczajnych i niecodziennych. Taka właśnie interwencja miała miejsce w minioną sobotę w nocy za Strzegowem w okolicach zajazdu Sunset.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Strażacy wraz z policją zabezpieczali stado krów, które najwyraźniej niefrasobliwie oddaliły się z pastwiska i spacerowały późną nocą po krajowej „siódemce”. Strażacy spędzili krowy z jezdni i poboczem pognali w stronę Strzegowa. Na szczęście interwencja służb zapobiegła możliwemu wypadkowi na tej najbardziej ruchliwej drodze biegnącej przez powiat.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Były
Gość
Były

Też uciekają z naszego powiatu ! Poznały się na perspektywach, jakie je czekają !