Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nocny spacer krów po „siódemce”


Strażacy wzywani są nie tylko do pożarów i wypadków. Czasami pomagają w sytuacjach nadzwyczajnych i niecodziennych. Taka właśnie interwencja miała miejsce w minioną sobotę w nocy za Strzegowem w okolicach zajazdu Sunset.


Strażacy wraz z policją zabezpieczali stado krów, które najwyraźniej niefrasobliwie oddaliły się z pastwiska i spacerowały późną nocą po krajowej „siódemce”. Strażacy spędzili krowy z jezdni i poboczem pognali w stronę Strzegowa. Na szczęście interwencja służb zapobiegła możliwemu wypadkowi na tej najbardziej ruchliwej drodze biegnącej przez powiat.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Były
Były
4 lata temu

Też uciekają z naszego powiatu ! Poznały się na perspektywach, jakie je czekają !

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x