Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tylko dwójka chętnych na stanowisko dyrektora wydziału komunikacji  


W piątek 28 czerwca minął termin składania dokumentów aplikacyjnych przez osoby, które chciałyby pracować na stanowisku dyrektora wydziału komunikacji. W tym terminie wpłynęły tylko dwie oferty. Zainteresowani kierowaniem tym wydziałem starostwa byli Marzena Lipowska i Jan Chodziutko.


Niezbędnym warunkiem, który musi spełniać kandydat  jest 2 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym w sektorze finansów publicznych, lub co najmniej 3 letnia działalność gospodarcza o charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisku oraz posiadanie wykształcenia wyższego i niekaralność.

Teraz komisja sprawdzi czy kandydaci spełniają kryteria formalne a końcowym etapem naboru będzie rozmowa kwalifikacyjna.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
Jaki
Gość
Jaki

…a czy Po lub PSL obsadzali innymi? Tylko swoimi. Tylko popatrzcie z jakiego ramienia są dyrektorzy szkół średnich. w Dąbku to chyba nie PiS obsadzał, a w Hali Sportowej w Mławie kto jest?

mławianka
Gość
mławianka

Częściowo masz rację, też tak było, bo to tak jest zawsze, ale nie na taką skalę jak robi to PIS
PIS w ogóle nie patrzy na kompetencje, nawet bufetową zrobią prezesem, a sprzątaczkę dyrektorem.
Szaremu Kowalskiemu rzucili ochłapy ze stołu i faszerują go swoją propagandą niczym Kim.
Takiego zakłamania i takiej propagandy jak jest teraz nie było od czasów PRL (TVPIS i Polskie Radio). Trójkę chyba bezpowrotnie zniszczyli czego nikt nie zrobił od dziesięcioleci, oni zrobili to w 2 lata.

Polak
Gość
Polak

Pytanie czy przy przyjmowaniu stanowiska- oficjalnie , nowy dyrektor będzie stał czy siedział a może odwróci się tyłem? Wstyd , żenada, brak kultury i szacunku. Tj właśnie PiS.

MCvyu
Gość
MCvyu

Dlaczego nie ma artykułu jakie oferty wpłynęły na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, gdzie termin składania dokumentów minął 19.06.2019.

niezalezny
Gość
niezalezny

i niech zgadnę Jan Chodziutko wygra?

Jaaa
Gość
Jaaa

Bingo!

Bubu
Gość
Bubu

Mogłeś składać

Niezależny
Gość
Niezależny

Jak ma wygrac Chodzutko to po co? Jeszcze nik inny poza kandydatem z PiSu nie wygral

Celina
Gość
Celina

nawet starosta nie jest z PIS

dzidek
Gość
dzidek

Starosta, to sam nie wie skąd jest, a to dlatego ze pisowcy nie mieli mądrzejszego od swoich no to skoptowali bylego mlawskiego Burmistrza, ktory z ochotą przyjął propozycję od pisowskich aktywistow, zreszta w PIS to norma,z obcego ZROBIĄ swojaka i tak ma być.