Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Nieradowo. Pobili go pałkami i postrzelili z wiatrówki


Jak podaje mławska policja, w piątek, ok. godz. 23:00, w Nieradowie, gm. Szydłowo, 24-letni mieszaniec gm. Szydłowo wspólnie z nieznanym sprawcą, dokonał pobicia mieszkańca Mławy.


Uderzali pokrzywdzonego po całym ciele pałkami teleskopowymi oraz strzelili z wiatrówki w wyniku czego w nodze mężczyzny pozostał śrut. Ponadto dokonali uszkodzenia samochodu pokrzywdzonego, marki Opel powodując straty w wysokości ponad 600 zł. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Mymieszkancy
Gość
Mymieszkancy

Niech biją, kradną, gwalca, zabijają, najważniejsze, najłatwiejsze łapać Dziadka z Papieroskami bo ma 5 kartonów!!!

Podpis
Gość
Podpis

W gminie Szydłowo? Niemożliwe!

MOŻLIWE
Gość
MOŻLIWE

A JEDNAK