Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrz wrócił na czoło. Olszewski dogonił Karpińskiego


Przez osiem dni na prowadzeniu w tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika utrzymali się reprezentanci FC Kępy. Długo niepokonani, premierowej porażki doznali tuż przed wakacyjną przerwą w rozgrywkach.


Osiem pierwszych spotkań to niesamowita passa. Gdyby nie bezbramkowy remis z Zielonym Miastem, bilans dokonań byłby idealny. Tym bardziej, że w pobitym polu zostali obie ekipy Oldboyów. W dwumeczu przeciwko nim, Maciej Skrobiński zaliczył aż trzy trafienia.

Jednak w kończącym pierwszą rundę spotkaniu z Jokerem nie udało sięgnąć po komplet punktów. Celnym strzałem popisał się Marek Waśniewski, było to jednak za mało, żeby przedłużyć kapitalną serię. Skutecznie odpowiedzieli Damian Kędzierski i Paweł Pszczółkowski.

Potknięcie prowadzącej w tabeli ekipy wykorzystali rywale. Na fotel lidera wrócili Oldboye, którzy otrzymali darmowe punkty za nierozegraną batalię z Tamką Dzierzgowo. Punktowała także druga ekipa Oldboyów i Zielone Miasto. W szeregach pierwszego z wymienionych zespołów wyróżnił się m.in. Paweł Olszewski. Ustrzelił hat-tricka, co pozwoliło napastnikowi zrównać się w klasyfikacji strzelców z prowadzącym Andrzejem Karpińskim (Oldboye).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x