Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zniknął Białorusin a wraz z nim ciężarówka z naczepą


fot. ilustracyjne/pixabay

Jak podaje mławska policja, w dniach pomiędzy  9 a 27 czerwca br., obywatel Białorusi, wykonując transport, dokonał przywłaszczenia powierzonego mu samochodu ciężarowego wraz z naczepą. Właściciel pojazdu wyszacował poniesioną stratę na ponad 50 tys. zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Adi
Gość
Adi

A co z GPS-em w samochodzie w dzisiejszych czasach każdy przewoźnik ma w swojej flocie urządzenia do namierzenia samochodu.

Ferdek
Gość
Ferdek

Jak się żeruje na taniej sile roboczej to tak się kończy a swoich się nie szanuje to tak się to kończy brawo

Marcin
Gość
Marcin

Popieram. Więcej uchodźców ze wschodu, za marne grosze a samochodów będziecie szukać na Ukrainie bardzo dobrze. Zamiast swojemu dołożyć to lepiej zatrudnić za psi grosz. Bardzo dobrze właścicielowi, żeby tak z każdym robili. Może wschód nauczy Polaczkow szacunku do swojego pracownika