Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oszukała policjantów. Do zapłacenia są trzy mandaty


26 czerwca do Komisariatu Policji w Chorzelach zgłosiła się mieszkanka Olsztyna i poinformowała o tym, że najprawdopodobniej na terenie pow. mławskiego, nieznana jej osoba podczas legitymowania wykonywanego przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Mławie, wprowadziła policjantów w błąd co do swojej tożsamości, podając dane zgłaszającej. W ten sposób sprawczyni przyjęła aż 3 mandaty karne na łączną kwotę 400 złotych na szkodę zgłaszającej.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500