Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od dziś czynne kąpielisko nad Zalewem Ruda


Od kilku tygodni upalna pogoda sprzyja wypoczynkowi nad wodą. Od dziś aż do 31 sierpnia czynne będzie kąpielisko nad Zalewem Ruda.


W odróżnieniu od ubiegłorocznego sezonu, kąpielisko czynne będzie codziennie, w godzinach 11-19. Jak informuje MOSiR, wydłużenie czasu pracy, to efekt próśb mieszkańców. Jak wiadomo nie ma już nad zalewem pomostu, strefy dla początkujących i doświadczonych pływaków wydzielone zostały bojami i linami w miejscu dotychczasowego kąpieliska. Oczywiście pojawiła się też infrastruktura towarzysząca, czyli przebieralnie i toalety.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
HD
HD
4 lata temu

Ależ tam pięknie, ja pier… E porownajcie mulawe do Lidzbarka lub Ciechanów, ja Cię o kur… A!! Syf i przekupstwo i CBA potrzebne

Dziadek z bliska
Dziadek z bliska
4 lata temu
Reply to  HD

HD—tu nie ma co porównywać był syf nad ZALEWEM RUDA, i będzie dalej, tu i CBA pisowskie nie pomoże, a to dlatego że rządzą ludzie z ich układu/swojaki/. Porównanie z tymi miastami, Mławy, jest nie na miejscu, bo może przynieść ujmę dla tych miast, bo tam są prawdziwi gospodarze, którzy dbają o swe miasta, mieszkańców, i środowisko—-a Mława, przy ich osiągnięciach wygląda, jak jakaś zapyziała gmina, bo u nas dba się tylko, o to aby jak najlepiej działało P.P.P–I DEVELOPERZY, no i jest „sukces” w ramach tego działania, otwarto oczyszczalnie ścieków, trzeba mieć nadzieję żeby nie było tak jak ze śmieciami.???

Dziadek z bliska
Dziadek z bliska
4 lata temu

A cóż to się stalo, że WRESZCIE Dyr. MOSIR, usłyszał glos mieszkańców. NIE DO WIARY!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x