Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Grzegorz Ludwiczak przewodniczy zarządowi osiedla „Kościuszki”


Strażnik miejski Grzegorz Ludwiczak został wybrany przewodniczącym zarządu Osiedla nr 5 Kościuszki. Wraz z nim w zarządzie znaleźli Ewa Sztuba i Andrzej Porzeziński.


Zarówno wybrani potem  przewodniczący, jak członkowie zarządu byli jedynymi osobami, które zgodziły się kandydować.

Wybór nowych władz osiedlowych poprzedziło sprawozdanie złożone przez ustępującego przewodniczącego Krzysztofa Krzyżaniaka. Zwykle takie sprawozdanie nie wywołuje większej dyskusji, tym razem jednak odniósł się do niego członek ustępującego zarządu, jednocześnie radny powiatowy Tomasz Chodubski. Zwrócił uwagę, że praktycznie zarząd w mijającej kadencji praktycznie się nie zbierał i nie pracował. Choć sam nie kandydował do nowych władz, zaapelował do osób, które będą chciały kandydować o dużą odpowiedzialność, zwłaszcza, że jest to praca społeczna.

Chociaż wczorajsze spotkanie mieszkańców Osiedla „Kościuszki” było poświęcone wyłącznie wyborom nowych władz, to jednak pojawiły się już pierwsze inicjatywy. Tomasz Chodubski zaapelował, aby wystąpić do burmistrza w sprawie dalszych inwestycji wraz z powiatem w celu przebudowy ulicy Kościuszki. Przewodniczący zarządu widział potrzebę rozbudowy monitoringu miejskiego  na ulicę Kościuszki.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
waca
waca
2 lata temu

nie wiem po co te komentarze, zapewne osób których nie było na zebraniach, któe nie głosowały…ale zawsze tylko krytyka i krytyka

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lata temu

Dziwne, dwóch pracowników Urzędu Miasta w zarządzie osiedla, chyba Bunio kazał im kandydować dla świętego spokoju na sesjach Rady Miasta, żeby nie trafił się ktoś tak niewygodny i zadający pytania jak Pan Przybyszewski, ot taka demokracja.

dzidek
dzidek
2 lata temu

Frekwencja porażająca, wybrany przewodniczacy w Straży Miejskiej nic nie robil, zbyt malo incjatywy,to samo będzie na osiedlu.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x