Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zapach chloru w wodzie? Wod-Kan uspokaja


W związku z długo utrzymującymi się bardzo wysokimi temperaturami powietrza,  dużymi zużyciami wody na terenie Miasta Mława oraz prowadzonymi robotami na sieci wodociągowej, Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „Wod –Kan” Sp. z o. o. w Mławie  26 czerwca br. rozpoczął dezynfekcję i płukanie sieci  wodociągowej. W związku z tym może być wyczuwalny delikatny zapach chloru w wodzie i mogą okresowo  występować spadki ciśnienia wody w sieci.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Za utrudnienia Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków„Wod –Kan” Sp. z o. o.  przeprasza.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x