Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wakacje z Maxem już od 4 lipca


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w lipcu br. rusza po raz trzeci z projektem pod hasłem „Wakacje z Maxem”. W realizację programu włączyły się mławskie instytucje, a miejsca na realizację projektu udostępniły mławskie placówki oświatowe.


Projekt „Wakacje z Maxem” jest przedsięwzięciem skierowanym do dzieci i młodzieży, którzy spędzają wakacyjny czas na terenie miasta Mława i ma na celu wypełnienie im czasu wolnego w atrakcyjny sposób. Realizacja programu odbędzie się w każdy czwartek miesiąca lipca w czterech różnych miejscach w Mławie co daje możliwość skorzystania z zabaw jak największej liczbie dzieci.

Terminy i miejsca :

4 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Ordona 14

11 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Granicznej 39

18 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Sportowej 1

25 lipca na terenie Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33 a

Dzięki zaangażowaniu w projekt mławskich instytucji program „Wakacje z Maxem” obejmuje zajęcia o charakterze kulturalnym, sportowym , rozrywkowym oraz profilaktycznym. Teren, na którym będą odbywały się zabawy zostanie podzielony na punkty tematyczne. Każdy uczestnik zabawy otrzyma karnet, w którym będzie gromadził pieczątki za wzięcie udziału w zabawach w danym punkcie. Zebranie wszystkich pieczątek daje gwarancję udziału w wakacyjnej loterii.

Finał „Wakacji z Maxem” odbędzie się 25 lipca na terenie Mławskiej Hali Sportowej. Zapraszamy w tym dniu wszystkie dzieci również te, które brały udział w zabawach na innych osiedlach we wcześniejszych terminach. W dniu finału rozlosowane zostaną nagrody wakacyjnej loterii. Podczas ostatniego spotkania dzieci będą mogły spróbować swoich sił na rolkowym torze przeszkód, który będzie znajdował się w budynku Mławskiej Hali Sportowej.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x