Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożegnania, nagrody, dyplomy i statuetki


19 czerwca w sali gimnastycznej dyrektor „siódemki” pan Mariusz Lempek dwukrotnie obwieścił brzmieniem dzwonka koniec roku szkolnego i nadejście wakacji.

O godzinie 9.00 odbył się apel uczniów klas I-III, na którym dyrektor szkoły złożył gratulacje uczniom, ich nauczycielom i rodzicom. Szczególne słowa skierował do trzecioklasistów, którzy od września zaczną kolejny, ważny etap swojej edukacji.

Wyjątkowy charakter miała uroczystość zakończenia roku szkolnego klas starszych.
Po wielu latach przerwy żegnaliśmy absolwentów klas ósmych, którzy bardzo wzruszeni dziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w ich naukę.

Najpilniejsi uczniowie i najwybitniejsi młodzi sportowcy otrzymali z rąk dyrektora Mariusza Lempka nagrody i statuetki. A było ich naprawdę dużo. Gratulujemy naszym absolwentom wysokich wyników w nauce i osiągniętych na egzaminach.

Bardzo wzruszającym momentem w czasie uroczystości było pożegnanie nauczycieli, którzy odeszli na emeryturę: pani Zofia Kazimierska,  pani Teresa Nachyła, pani  Krystyna Polak.

Obecny na apelu burmistrz miasta – pan Sławomir Kowalewski podziękował nauczycielom
i rodzicom za wysiłek włożony w edukację najmłodszych mieszkańców Mławy, a uczniom życzył radosnych i bezpiecznych wakacji.

źródło: SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500