Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już w sierpniu w Przasnyszu 39. Rajd Polskie Safari 2019!


Już w sierpniu do Przasnysza powróci największa impreza motoryzacyjna na naszym terenie Rajd Polskie Safari 2019!

W zeszłym roku do rywalizacji przystąpiło prawie 70 załóg z całej Polski i Europy. Zawodnicy zmagali się na trasach rozsianych po całym powiecie przasnyskim. W sierpniu czekają nas starty aż w 6 rundach mistrzostw. Będą to 6. Runda Mistrzostw FIA Strefy Centralnej w Rajdach Terenowych, 3. Rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, 2. Runda Mistrzostw Republiki Czeskiej w Rajdach Terenowych, 3. Runda Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych, 2. Runda Rajdowego Pucharu Polski Dacia Duster ELF CUP, 3. Runda Pucharu Polski w Rajdach Baja.

za:infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500