Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spotkanie z Tomaszem Sekielskim w Ciechanowie 26 czerwca


W środę, 26 czerwca, o godz. 19.00 odbędzie się „Spotkanie z kulturą”, w ramach cyklu wspieranego przez miasto i organizowanego w Fabryce Kultury Zgrzyt. Przy ul. Narutowicza 4A zagości dziennikarz Tomasz Sekielski.

Tomasz Sekielski, dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor książek, twórca reportaży, filmów dokumentalnych opowie o swojej pracy, zrealizowanych projektach i specyfice współczesnego dziennikarstwa. W rozmowie poruszany będzie m.in. temat głośnego filmu, autorstwa Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu. Spotkanie poprowadzi dziennikarz, pisarz Grzegorz Kalinowski.

W ramach „Spotkań z kulturą” do dyskusji zapraszani są ludzie z różnych dziedzin kultury, m.in. muzycy, aktorzy, reżyserzy, komicy. Wstęp jest wolny.

źródło: Urząd Miasta Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500