Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Powtórka z rozrywki. Kolejny tytuł ZS nr 3


Okres wakacyjny sprzyja sportom, w których rywalizacja toczy się na piasku. Na początku sierpnia zostanie rozegrana trzecia edycja turnieju siatkówki plażowej. Natomiast w czerwcu odbyły się mistrzostwa Mławy w beach-soccerze.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Za organizację obu imprez odpowiada Mławska Hala Sportowa. W przypadku pierwszej dostęp jest nieograniczony – każdy śmiałek może powalczyć o główne trofeum. Warunkiem są tylko dobre chęci i partner do wspólnej gry.

Za to w plażowej odmianie piłki nożnej w miejskim czempionacie walczyli uczniowie mławskich szkół średnich.  Do batalii przystąpiły cztery zespoły. Podobnie jak przed rokiem, najlepsi okazali się reprezentanci ZS nr 3. Podopieczni Macieja Mostka nie dali się pokonać żadnej drużynie. W trzech spotkaniach zgromadzili na koncie siedem punktów.

Tytuł wicemistrzowski wywalczyła druga ekipa „trójki”. Natomiast na kolejnych pozycjach uplasowali się zawodnicy I LO i ZS nr 2.

Organizatorzy wyróżnili także autorów najładniejszych bramek. Pięknymi uderzeniami z przewrotki popisali się Konrad Różycki (ZSZ nr 3) i Cezary Jastrzębowski (ZSZ nr 2).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500