Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Ponad tysiąc książek trafiło do nowych właścicieli


To kolejny rok, gdy Miejska Biblioteka Publiczna organizuje cieszącą się ogromną popularnością akcję „podaruj książkę na Jana”. Również i w tym roku było wielu chętnych, by otrzymać w prezencie ciekawą książkę wraz z wypisywanym na miejscu certyfikatem i zakładką do książki.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Data akcji – 24 czerwca – nie jest terminem przypadkowym. To data imienin Jana Kochanowskiego,  najwybitniejszego polskiego pisarza epoki odrodzenia, twórcy literackiej polszczyzny, któremu udało się połączyć klasyczne europejskie formy literackie z polską mową, obyczajowością i tradycją. Dlatego święto odbywa się w dniu jego imienin. Uliczna akcja, to jednocześnie świetna promocja i zachęta do czytelnictwa.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Eryk
Gość
Eryk

Dobra inicjatywa bez nadymanej ambicji. Wystarczy w mądry sposób wyjść do ludzi bez parcia na szkło jak to robią niektóre osoby. Co roku znajduję coś dla siebie do czytania i dla wnuków lekturę na wakacje. Z paniami z biblioteki zawsze jest sympatycznie. Oby tak dalej i dużo zdrówka.

Mer
Gość
Mer

W myśl powieści Michaela Ende i jej filmowej adaptacji, kilkadziesiąt światów ożyje na nowo. Świetna inicjatywa.