Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ponad tysiąc książek trafiło do nowych właścicieli


To kolejny rok, gdy Miejska Biblioteka Publiczna organizuje cieszącą się ogromną popularnością akcję „podaruj książkę na Jana”. Również i w tym roku było wielu chętnych, by otrzymać w prezencie ciekawą książkę wraz z wypisywanym na miejscu certyfikatem i zakładką do książki.


Data akcji – 24 czerwca – nie jest terminem przypadkowym. To data imienin Jana Kochanowskiego,  najwybitniejszego polskiego pisarza epoki odrodzenia, twórcy literackiej polszczyzny, któremu udało się połączyć klasyczne europejskie formy literackie z polską mową, obyczajowością i tradycją. Dlatego święto odbywa się w dniu jego imienin. Uliczna akcja, to jednocześnie świetna promocja i zachęta do czytelnictwa.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Eryk
Eryk
4 lata temu

Dobra inicjatywa bez nadymanej ambicji. Wystarczy w mądry sposób wyjść do ludzi bez parcia na szkło jak to robią niektóre osoby. Co roku znajduję coś dla siebie do czytania i dla wnuków lekturę na wakacje. Z paniami z biblioteki zawsze jest sympatycznie. Oby tak dalej i dużo zdrówka.

Mer
Mer
4 lata temu

W myśl powieści Michaela Ende i jej filmowej adaptacji, kilkadziesiąt światów ożyje na nowo. Świetna inicjatywa.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x